Wyjazd z Anją Rubik na pokaz do Paryża wylicytowany za ponad 53 tys. zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Co dokładnie jest w pakiecie?

Zwycięzca aukcji pojedzie z Anją na paryski tydzień mody i zasiądzie w pierwszym rzędzie tuż obok supermodelki. Ale to nie wszystko!

Chyba nikt się nie spodziewał aż takiego zainteresowania pokazem mody. W końcu wśród rzeczy wystawionych na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawiły się i narty z autografem prezydenta Polski, Andrzeja Dudy, i trening z Ewą Chodakowską, czy wizyty na planie popularnych polskich seriali. Jednak wszystkie te oferty pobiła oferta supermodelki. Anja Rubik wystawiła na aukcję zaproszenie na paryski pokaz swojego przyjaciela, projektanta Anthony'ego Vaccarello . Co więcej, osobie, która wylicytuje zaproszenie, modelka będzie towarzyszyć i usiądzie obok niej w pierwszym rzędzie.

Jak się właśnie dowiedziałyśmy, oferta Anji sprzedała się za bagatela 53 300 zł . Dla porównania: narty prezydenta Andrzeja Dudy sprzedały się za 17 000 zł, trening personalny z Chodakowską jest obecnie wyceniany na 21 500 zł, album od pary prezydenckiej Bronisława i Anny Komorowskich na 1740 zł, zakupy u boku blogerki modowej Jessiki Mercedes Kirschner na 9000 zł, a przygotowanie pokazu mody u boku choreografki Kasi Sokołowskiej na 3 475 zł .

Co dokładnie znajduje się w ofercie Rubik?

Poza swoim towarzystwem i miejscem w pierwszym rzędzie, modelka gwarantuje także nocleg w dwuosobowym pokoju w pięciogwiazdkowym hotelu w Paryżu oraz przelot dla dwóch osób z Polski do Francji. We wpisie na Facebooku Anja zdradziła także, że zwycięzcę licytacji zaprowadzi za kulisy pokazu, tak by mógł osobiście poznać projektanta.

 

Warto przypomnieć, że na pokazach projektantów tej rangi, co Anthony Vaccarello , pojawiają się nie tylko ikony świata mody, jak Anna Wintour, ale także największe hollywoodzkie gwiazdy.

Zwycięzcy możemy więc tylko pozazdrościć i życzyć świetnej zabawy!

Zobacz wideo
Więcej o: