Wiosenna kampania Tommy Hilfiger w klimacie rasta. W roli głównej - seksowny Aniołek Victoria's Secret [ZDJĘCIA + WIDEO]

Behati Prinsloo i zabójczo przystojni modele pozują na Karaibach.

Pokaz Tommy Hilfiger na wiosnę 2016 na długo został w pamięci fanów mody. Po pierwsze ze względu na zaskakujące cytaty z subkultury rasta (flaga Etiopii, szydełkowe sploty, włóczkowe czapki), po drugie - z uwagi na konflikt o obwód bioder Gigi Hadid .

Tommy Hilfiger wiosna-lato 2016Tommy Hilfiger wiosna-lato 2016 x / EAST NEWS x / EAST NEWS

Od tego czasu Hadid zdążyła wyśmiać internetowych hejterów i zakwalifikować się do grona modelek Vitoria's Secret , a szydełkowe bikini od Hilfigera stało się obowiązkowym gadżetem plażujących gwiazd.

Spodziewaliśmy się, że to Gigi, oficjalna ambasadorka marki, pojawi się w kampanii kolekcji. Zastąpiła ją jednak Behati Prinsloo , Aniołek Victoria's Secret , prywatnie żona gwiazdy popu, Adama Levine z Maroon 5. Piękna Behati pozowała m. in. w rozsławionym przez Hadid bikini ze sznureczkami na brzuchu. W reklamie Tommy Hilifger Prinsloo towarzyszy pięciu atrakcyjnych modeli (nie możemy oderwać wzroku od Nathana Owensa i Marlona Teixeiry !). Kampania nosi tytuł "Wish You Were Here", co wydaje się okrutnym żartem, bo dziewczyn chętnych do wyprawy na luksusową wyspę Mustique w takim towarzystwie nie trzeba by długo szukać. Nam pozostają tylko zakupy u Hilfigera albo... nauka szydełkowania.

Behati Prinsloo i przystojniacy w kampanii Tommy Hilfiger - ZDJĘCIA

Więcej o: