Odpadł z "Top Model", ale podpisał kontrakt z agencją i pozuje. Sebastian w obiektywie Wojciecha Jachyry - lepiej niż Radek?

To jemu kibicowaliśmy po kwalifikacyjnych odcinkach "Top Model". Jednak Sebastian Zawiliński odpadł błyskawicznie. Wyrobił się od tego czasu?

W "Top Model 5" nie tylko po raz pierwszy wygrał model, cała edycja była mocno poświęcona chłopakom. W plebiscycie publiczności nagrodzono zdjęcie Andre, modele zdominowali pokaz Roberta Kupisza, a jedna z głównych osi narracyjnych programu poświęcona była konfliktom między Radkiem a grupą "macho". Za faworyta uchodził Jakob Kosel, jednak zwycięstwo przypadło Radkowi. Radek zdążył już zaliczyć pierwszą zagraniczną sesję, w obiektywie warszawskiego fotografa Wojciecha Jachyry.

Radek Pestka w sesji dla magazynu 'Kaltblut'Radek Pestka w sesji dla magazynu "Kaltblut" Wojciech Jachyra Photography Wojciech Jachyra Photography

Ten sam artysta spotkał się na planie z Sebastianem Zawilińskim , którego kariera w TVN była zaskakująco krótka. Nie przeszkodziło to chłopakowi podpisać kontraktu z partnerującą programowi agencją Avant , tą samą, która opiekuje się zwycięzcą programu. Sebastian wziął udział w sesji pt. "Kapelusznik - po drugiej stronie lustra ", którą Jachyra zrealizował dla magazynu "WARSAWHOLIC". Świetnym pomysłem było przedstawienie bardzo męskiego modela w złagodzonym wydaniu - stylizacje Pauliny Leszczyk zbliżają się do przepychu rokoko, a pełny makijaż wydobywa nowe tony w twarzy Zawilińskiego.

Radzi sobie równie dobrze, co zwycięzca programu?

SEBASTIAN Z "TOP MODEL" W OBIEKTYWIE WOJCIECHA JACHYRY - ZDJĘCIA

Tytuł: "Kapelusznik - po drugiej stronie lustra " dla magazynu WARSAWHOLIC Fotograf: Wojciech Jachyra - www.wojciechjachyra.com Model: Sebastian Zawiliński / Avant Models Makijaż: Patrycja Marciniak Fryzura: Damian Witkowski - "JAGA HUPAŁO Born To Create" Stylizacje: Paulina Leszczyk Biżuteria: Anna Orska Koordynator projektu oraz set Design: Ula Lis Postprodukcja: Paweł Drozdowski Asystent: Łukasz Żyłka Lokalizacja: Studio Czarnobyl

"Kapelusznik - po drugiej stronie lustra " dla magazynu WARSAWHOLIC

Więcej o: