Do agencji reprezentującej Joannę Krupę, Annę Jagodzińską i Kasię Struss dołączyła nowa wielka gwiazda. I nie jest to supermodelka [NEWS]

Kiedyś, owszem, była związana z modelingiem. Wystąpiła nawet w pierwszej polskiej edycji "Top Model", ale nie jako uczestniczka.

Avant Models to jedna z największych polskich agencji profesjonalnych modelek. Jej założycielka, Małgorzata Leitner , odkryła Kasię Struss i do dziś dba o jej karierę. Podopieczną agencji jest także Joanna Krupa , gwiazda amerykańskich mediów i prowadząca show "Top Model. Zostań Modelką". Warto dodać, że nagrodą w ostatniej edycji programu był kontakt właśnie z Avant Models (wcześniej laureaci show nawiązywali współpracę z reprezentującą Anję Rubik agencją D'Vision ). AM opiekuje się także Anną Jagodzińską , która rozstała się z New Age Models w nie najlepszych stosunkach pod koniec 2015 roku.

Zobacz wideo

Leitner właśnie ogłosiła, że do gwiazd Avant Models dołączyło nowe znane nazwisko. To Magdalena Mielcarz , przed laty modelka znana m.in. z pokazów Arkadiusa, później aktorka, dziś znana najlepiej z programu TVP The Voice of Poland , który prowadziła w 2014 roku, oraz z działalności muzycznej.

Magda MielcarzMagda Mielcarz WBF WBF

Zapewne Mielcarz będzie rozwijać swoją karierę w kierunku muzycznym - przypomnijmy, że wydała 3 teledyski (2011, 2014, 2015) i interesuje się alternatywnym popem. Dodatkowo, wszystkie słynne podopieczne Avant Models są aktywne na polu charytatywnym i społecznym - Kasia Struss wspiera Fundację TVN Nie Jesteś Sam, Joanna Krupa działa w ramach stowarzyszenia PETA, Anna Jagodzińska promuje zdrowy styl życia i odżywiania. Sądząc po ostatnich wpisach na Instagramie Magdy Mielcarz , można się spodziewać, że i ona pójdzie w tym kierunku.

Zobacz wideo

Mamy nadzieję, że współpraca Mielcarz z polską agencją sprawi, że gwiazda będzie częściej pojawiała się na polskich czerwonych dywanach. Bo gdy już się gdzieś pojawia, zawsze prezentuje się bezbłędnie - GALERIA ZDJĘĆ

Magda MielcarzMagda Mielcarz WBF WBF

Więcej o: