Cindy Kimberly - z Instagramu na Madrid Fashion Week. Ojcem jej kariery jest Justin Bieber

Na pewno słyszeliście o pięknej brunetce, którą zachwycał się na Instagramie Justin Bieber. Za miesiąc zadebiutuje na wybiegu.

Nie macie wrażenia, że Justin Bieber ma coraz większy wpływ na branżę mody? Ostatnio pokazał zdjęcia ze wspólnych wakacji z Hailey Baldwin , a akcje modelki od razu skoczyły o 200% . Media w USA zalał cykl artykułów o życiu i karierze Hailey - widocznie sama przynależność do hollywoodzkiego klanu nie wystarczyła. Teraz na nazwisku Bieber wzbogaci się kolejna dziewczyna - 17-letnia Cindy Kimberly z Hiszpanii. To jej zdjęcie trafiło na Instagram gwiazdora w grudniu, z podpisem "OMG who is this!!" (O mój Boże, kto to!).

Od tego czasu Cindy zdążyła skasować swoje konto, po czym założyć nowe i uzbierać ponad 740 tys. fanów w aplikacji. Urodzona w Holandii nastolatka uczy się i pracuje jako opiekunka do dzieci, marzy o studiach na uczelni artystycznej. A może zupełnie zmieni plany, bo właśnie upomniał się o nią świat mody. Tydzień temu rozmowa z Cindy ukazała się w hiszpańskim "El Confidencial" , by później przewędrować do serwisów w Wielkiej Brytanii i Stanach. Z rozmowy nie wynika wiele, poza tym, że nastolatka jest fanką Biebera, post idola zmienił jej życie na lepsze, a ostatnio bierze udział w sesjach zdjęciowych i przygotowuje się do Madrid Fashion Week.

Nie wiadomo, która agencja zajmuje się Cindy Kimberly , ani czy dziewczyna jest odpowiednio wysoka. Ale jedno jest pewne - przynajmniej w fotomodelingu sukces ma gwarantowany. Żeby wyglądać podobnie jak Cindy, Kylie Jenner musiała wydać fortunę na chirurga...

Przepiękna czy piękna aż nadto?

WIĘCEJ ZDJĘĆ CINDY KIMBERLY

Więcej o: