Pokaz Chanel w stylu eko. Na wybiegu zachwycająca Kendall Jenner, na widowni - Cara ze szczeniakiem. Najpiękniejsze zdjęcia

Pokaz Chanel Couture oglądały Monica Bellucci, Diane Kruger i Cara Delevinge...

Gdybyśmy nie wiedzieli, że pokazy Chanel tradycyjnie odbywa się w Grand Palais, moglibyśmy pomyśleć, że Karl Lagerfeld zaprosił swoich gości do ogrodu w środku zimy. Ogrodowa scenografia to dla tego domu mody żadna nowość, tym razem jednak weryzm dekoracji nas zafascynował. Ułudę ujawniają dopiero zdjęcia z szerszej perspektywy.

Paris Fashion ChanelParis Fashion Chanel Thibault Camus / AP (AP Photo/Thibault Camus) Thibault Camus / AP (AP Photo/Thibault Camus)

W Grand Palais położono prawdziwe trawniki i krzewy, a za scenę posłużyła minimalistyczna drewniana konstrukcja w japońskim stylu. Jako że myślą przewodnią pokazu była ekologia i dbałość o środowisko naturalne, całe użyte w budowie drewno zostanie zrecyklingowane. W przypadku samej mody, wierność naturze była widoczna w kolorystyce (głównie naturalny beż, bardzo lubiany przez Coco). Dodatkowo, czółenka miały koturny z naturalnego korka, a w detalach i biżuterii pojawiły się owady (jak kilka dni temu u MMC!).

FRANCE-FASHION/FRANCE-FASHION/ GONZALO FUENTES / REUTERS / REUTERS GONZALO FUENTES / REUTERS / REUTERS

Biżuteryjne dodatki i zabawne poszewki na smartfona były widoczne z bliska, ale to spojrzenie z oddali gwarantuje pełny efekt estetyczny. W finale pokazu, ścianki drewnianego budynku zaczęły się podnosić, a całość zaczęła przypominać domek dla lalek. Bardzo stylowych lalek, dodajmy. Całość nagrała Cara Delevingne , tym razem obecna na widowni, w towarzystwie swojego szczeniaka Leo.

Zdjęcia z pokazu Chanel Couture i obecnych gwiazd - W GALERII

Więcej o: