Jessica Mercedes ostatnio ubiera się w COS i... wygląda świetnie. Poznaj kolekcję, którą pokochała blogerka

Nie stać Was na luksusowe torebki Jessiki? Spokojnie, możecie sobie za to pozwolić na jej nową garderobę.

No dobrze, nie każdy może, bo choć COS jest sieciówką, to ceny ma dość wysokie. To dlatego, że ma być perłą w koronie grupy H&M - z wysmakowanym minimalistycznym designem, wysoką jakością wykonania i cenami z półki "wyższej średniej". Najbardziej elegancki model z wiosennej kolekcji COS , w którym Jessica Mercedes podbijała Paryż kosztuje aż 800 zł.

Drogo? To nic w porównaniu z nową torebką blogerki, modelem Dionysus od Gucci (5349 zł w Vitkacu). Pozostałe modele z kolekcji COS są już tańsze. A fani blogerki mają w czym wybierać, bo w szwedzkim butiku Jessica skompletowała sporą część swoich stylizacji na Milan i Paris Fashion Week. Nam bardzo podoba się nowy, bardziej "dorosły" wizerunek gwiazdy blogosfery.

Blogerce spodobała się też kopertowa sukienka z denimu (380 zł) i płaszcz z szarego dżinsu (420 zł). Z kolei na zakupy w Galeries Lafayette Kirschner wybrała się w spodniach typu culotte i białym płaszczu przeciwdeszczowym. Ubrania pochodzą z nowej kolekcji COS, którą promuje efektowna kampania zrealizowana na kalifornijskiej pustyni przez Karima Sadli.

Więcej stylizacji Jessiki i zdjęć z nowej kampanii COS znajdziecie w GALERII

Więcej o: