Nie uwierzycie, czego Kanye West oczekuje od swoich modeli. "Nie tańczyć, nie łapać kontaktu wzrokowego, nie uśmiechać się..."

Po pokazie mody Kanye Westa nikt nie mówi o jego projektach. Tematem nr 1 jest nowa płyta, tematem nr 2 - absurdalna lista oczekiwań "projektanta".

Zaskakującym osiągnięciem Kanye Westa jest fakt, że wszyscy traktują poważnie jego linię ubrań Yeezy . Od debiutu muzyka w dziedzinie mody niewiele się zmieniło, wciąż lansuje nudnawe trykoty i chwilowo modny styl athleisure . A jednak na jego pokazy przychodzi cała śmietanka branży, w tym Carine Roitfeld i Anna Wintour . Tym razem w centrum uwagi była nie moda, a nowa płyta - "The Life of Pablo". Pokaz na Madison Square w istocie był premierą najnowszych utworów Kanye, w których rapuje np. o miłości własnej i potencjalnym romansie z Taylor Swift .

Watch this on The Scene .

Prawdziwą perełką jest tweet ze wskazówkami dla modeli "Yeezy 3". Wypłynęła lista oczekiwań wobec obsady pokazu, bardzo długa i, cóż, pełna sprzeczności. "Żadnych szybkich ruchów! Żadnych wolnych ruchów!" - przypomina Kanye. Nie pozwolił również podrygiwać do swoich utworów, uśmiechać się, patrzeć w kamerę. Zatrudnieni modele powinni też sprawiać dumne wrażenie, nie usztywniać się, ale też nie być zbyt wyluzowanym. Aż dziw, jak raperowi udało się zebrać grupę zdolną podążać za WSZYSTKIMI jego wskazówkami.

Amerykańskie media zalały także doniesienia o sławnej familii Westa. Pojawiła się w komplecie, włącznie z Caitlyn Jenner i małą North West. Wszystkie panie ubrane były w białe futro i perły, niby należące do linii Yeezy, ale w istocie zaprojektowane przez Oliviera Rousteing z Balmain .

Kim zaskoczyła też publiczność powrotem do platynowego blondu (peruka) oraz dekoltem po sam pępek. Nie spodziewalibyśmy się po niej niczego innego...

Dla tych nielicznych, których interesuje moda od Kanye, "projektant" przygotował pewne niespodzianki. Do kolekcji wprowadzono odrobinę koloru, głównie bordo, pomarańczu i militarnych zieleni, a ubrania prezentowali głównie czarnoskórzy modele. W pewnym momencie pojawiły się nawet legendarne supermodelki - Naomi Campbell i Liya Kebede . Ciekawe, czy supergwiazdy modelingu również otrzymały długą listę wymagań...

Pokaz Kanye Westa "Yeezy 3" - ZDJĘCIA

Bonusowo - nasz ulubiony filmik, czyli Anja Rubik o Kanye:

Zobacz wideo
Więcej o: