Poznajecie, kto jest na zdjęciu? Tak, to Cleo! Ma na sobie kreację słynnej polskiej marki. Wow!

Cleo, a właściwie Joanna Klepko, rzadko pozuje w tak eleganckim wydaniu. Dlatego tak trudno ją rozpoznać. Ale wizerunek w stylu glamour bardzo jej służy.

Jakiś czas temu Cleo wzięła udział w sesji zdjęciowej dla dwutygodnika "Viva!" . Na swoim Instagramie, który obserwuje ponad 82 tys. fanów, zamieszczała zdjęcia z backstage'u, m.in. w towarzystwie uroczych białych kociaków:

Cleo, sesja dla 'VIVA!'Cleo, sesja dla "VIVA!" Instagram @cleo_don Instagram @cleo_don

Teraz jednym z kadrów, jakie znalazły się w magazynie, pochwaliła się marka Bohoboco . Jej założyciele, Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, ubrali piosenkarkę w brokatową gorsetową sukienkę mini, którą połączyli z długą czarną suknią wieczorową. Wyszła z tego ciekawa kompozycja. W zestawieniu z perfekcyjnym makijażem i hollywoodzkimi blond falami, Cleo przypomina na zdjęciu bardziej Małgorzatę Sochę (swoją drogą wielką fankę Bohoboco), niż siebie samą:

Cleo w kreacji BohobocoCleo w kreacji Bohoboco Instagram @Bohoboco Instagram @Bohoboco

Na innych zdjęciach, jakie znalazły się w dwutygodniku, Cleo jest równie szykowna. Pozuje w pięknych tiulowych sukniach, wysokich szpilkach i w dyskretnej biżuterii.

CleoCleo Kolaż Lula.pl/Instagram @cleo_don Kolaż Lula.pl/Instagram @cleo_don

Za staranny makijaż Cleo odpowiadała Patrycja Dobrzenieck a, która do sesji dla "Viva!" malowała także blogerkę Jessikę Mercedes Kirschner, współpracowała też z modelkami Anną Jagodzińską i Kasią Struss.

Jak wam się podoba Cleo w takim wydaniu?

Więcej o: