Lady Gaga gwiazdą pokazu Marca Jacobsa. Jej przejście po wybiegu było sensacją [GALERIA]

Jej udział w pokazie był trzymany w sekrecie do ostatniej chwili. Szła tuż za Kendall Jenner i była najniższa na wybiegu.

Nowojorski tydzień mody zakończył się w wielkim stylu. Marc Jacobs , ulubieniec hollywoodzkich gwiazd i słynnych naczelnych miesięczników poświęconych modzie, pokazał swoją spektakularną, a przy tym gotycką i mroczną kolekcję w Park Avenue Armory. Premiery jego nowych kolekcji to zawsze duże, ważne i pełne celebrytów wydarzenia, ale tym razem projektant zgotował gościom prawdziwą sensację. Otóż na wybiegu, obok takich modelek, jak Kendall Jenner czy Stella Maxwell , wystąpiła Lady Gaga . Jej udział w show był do końca trzymany w tajemnicy.

Lady Gaga, Marc JacobsLady Gaga, Marc Jacobs CARLO ALLEGRI / REUTERS / REUTERS CARLO ALLEGRI / REUTERS / REUTERS

Piosenkarka, która niedawno otrzymała Złoty Glob za rolę w serialu "American Horror Story" i jest nominowana do Oscara za piosenkę do filmu dokumentalnego "Pole Walki", była praktycznie nie do poznania. Włosy ułożone w retro fale, gotycki, trochę przerysowany makijaż i strój niczym z innej epoki sprawiły, że goście pokazu zastanawiali się, czy to aby na pewno ona.

Gaga była czesana i malowana razem z innymi modelkami, jakie wzięły udział w pokazie, na backstage'u. Nie wyglądała tam ani nie zachowywała się jak jedna z najsłynniejszych obecnie kobiet na świecie. Nie gwiazdorzyła. Tego dnia była po prostu jedną z wielu modelek, które prezentowały kreacje z kolekcji jesień/zima 2016 autorstwa Marca Jacobsa :

Lady Gaga, Marc JacobsLady Gaga, Marc Jacobs EastNews EastNews

A jednak jej pojawienie się na wybiegu u Jacobsa było sensacją. Z pierwszego rzędu Lady Gagę oklaskiwały m.in. serdeczna przyjaciółka projektanta, reżyserka Sofia Coppola , a także aktorki Juliette Lewis i Maggie Gyllenhaal oraz znana z serialu "Dziewczyny" Zosia Mamet , jak i Kiernan Schipka z serialu "Mad Men".

Co ciekawe, mimo że Lady Gaga przeszła po wybiegu w monstrualnych (!) kozakach na koturnach, to i tak była najniższa spośród wszystkich modelek. Dodajmy, że Gaga kroczyła tuż za Kendall Jenner .

Więcej zdjęć Lady Gagi z pokazu jesień/zima 2016 Marca Jacobsa znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: