Już wiemy, jak wygląda Saint West. Kim i Kanye pokazali synka

Saint West, pierwszy syn pary Kardashian-West jest naprawdę śliczny.

Po co ludzie instalują w telefonach aplikację Kim Kardashian ? To proste - żeby nauczyć się, jak podklejać dekolt taśmą papierową i jako pierwsi zobaczyć zdjęcie syna celebrytki. Saint West urodził się 5 grudnia, ale sławni rodzice nie pokazali go jeszcze światu. Aż trudno uwierzyć, jak najbardziej medialna rodzina Ameryki wytrzymała prawie 3 miesiące! W styczniu Kim pokazała w internecie rączkę synka, a dopiero teraz - jego twarz. Pretekstem były urodziny zmarłego dziadka chłopca - prawnika Roberta Kardashiana .

Dziś są urodziny mojego taty. Wiem, że najbardziej na świecie chciałby móc poznać swoje wnuki. Chciałam więc podzielić się z Wami tym zdjęciem Sainta - skomentowała celebrytka w swojej aplikacji.

Jak wygląda syn Kim Kardashian i Kanye Westa?Jak wygląda syn Kim Kardashian i Kanye Westa? www.kimkardashianwest.com www.kimkardashianwest.com

O zmarłym w 2003 r. ojcu Kim Kardashian znów jest głośno za sprawą popularnego w Stanach serialu "American Crime Story", który relacjonuje głośmy proces O. J. Simpsona. Robert Kardashian był bliskim przyjacielem i adwokatem sportowca, i, jeśli wierzyć telewizji, bardzo skromnym człowiekiem, któremu nie zależało na medialnym rozgłosie. Ciekawe, czy Kardashianowi spodobałoby się nietypowe imię wnuka (Saint, czyli "święty") oraz przerośnięte ego małżonka córki.

Zobacz także:

Zobacz wideo
Więcej o: