Anja Rubik w wieku 16 lat na zdjęciach autorstwa swojej menedżerki, Lucyny Szymańskiej. Bardzo się zmieniła?

Te wyjątkowe zdjęcia powstały w 2000 roku, równo 16 lat temu. Anja była wtedy nastolatką, dopiero u progu kariery. Nie była jeszcze blondynką.

Anja Rubik rozpoczęła karierę w modelingu wcześnie, bo już w wieku 15 lat. Na początku nowego millenium wyjechała do Paryża, by pracować z najlepszymi, a także, by brać udział w pokazach prestiżowych zagranicznych marek. A że miała warunki - wzrost, sylwetkę, niesamowicie długie nogi oraz intrygującą twarz i ogromne niebieskie oczy, szybko została zauważona i doceniona. Już w 2008 roku pojawiła się na okładce "Vogue" :

Anja RubikAnja Rubik EastNews/Vogue Germany EastNews/Vogue Germany

Od początku Rubik współpracuje z agencją D'Vision , w której reprezentuje ją Lucyna Szymańska (założycielka i właścicielka agencji). Szymańska od razu zauważyła, że Rubik ma ogromny potencjał i wspierała ją w jej ambitnych dążeniach. W 2000 roku, gdy Anja miała ledwie 16 lat, Lucyna zrobiła jej sesję do kalendarza D'Vision na 2001 rok. Rubik miała jeszcze wtedy długie ciemne włosy. Dziś, gdy Anja zaliczana jest do ikon branży, gdy ma na swoim koncie takie sukcesy, jak kapanie marek Chloe , Gucci , Giuseppe Zanotti , Oscar de la Renta , Fendi czy Armani , a także pokazy Chanel , Versace , Lanvin i Victoria's Secret , te zdjęcia robią piorunujące wrażenie. Tak rodził się talent, tak budowała się światowa kariera polskiej modelki.

Archiwalne zdjęcia autorstwa Lucyny Szymańskiej obejrzycie w naszej GALERII>>

Zobacz wideo
Więcej o: