Zara lansuje trendy na wiosnę: styl bieliźniany, koszule, rock... i TE buty

Garnitur w kwiaty, skórzana ramoneska czy sukienka z koszuli - co chcecie nosić w tym sezonie?

Jeśli wziąć wiosenną kampanię Zara na poważnie, w nowym sezonie powinnyśmy snuć się po plaży w błękitnych koszulach i satynowych halkach, biegać boso po łące w przejrzystych sukniach albo wspinać się na drzewa jak top modelka Lineisy Montero.

Zobacz wideo

Co z klientkami Zary , które nie chcą wyglądać jak bohaterki "Pikniku pod wiszącą skałą"? Z pomocą przychodzi nowy "Trend report", czyli lookbook wyznaczający główne nurty wiosennej kolekcji. Nie mogło zabraknąć bieliźnianych sukienek, dominującego trendu z wybiegów w Nowym Jorku i Paryżu. Powraca też styl piżamowo-koszulowy, znany z głośnego pokazu Alexander Wang wiosna 2014. W tym sezonie biało-niebieskie prążki pojawiły się m. in. u Ralpha Laurena .

Ralph Lauren SS16 / Givenchy SS16Ralph Lauren SS16 / Givenchy SS16 East News East News

Pozostałe trendy są typowe dla sieciówki - w niemal każdej kolekcji pojawiają się rockowe stylizacje i sylwetki oparte na łączeniu wyrazistych nadruków. Tym razem Zara zachęca do miksowania kwiatów z geometrią. Stylizacje na wiosnę mają urozmaicić naprawdę szalone klapki na obcasie. Kosztują 299 zł, a są tak dziwaczne (stylowe?), że śmiało mogłyby pojawić się na Paris Fashion Week.

TRENDY W KOLEKCJI ZARA NA WIOSNĘ 2016

Buty ZARA wiosna-lato 2016, 299 złButy ZARA wiosna-lato 2016, 299 zł zara.com zara.com

Więcej o: