Jessica Mercedes w roli modelki. Została twarzą luksusowej marki [KULISY]

Z Jessicą Mercedes coraz chętniej współpracują polscy projektanci. Ostatnio Łukasz Jemioł, teraz duet Paprocki & Brzozowski, który zatrudnił blogerkę w roli modelki.

Jessica Mercedes przeszła zauważalną metamorfozę, żeby lepiej wpisać się w oczekiwania marek luksusowych. Blogerka zainwestowała w drogie dodatki, nauczyła się profesjonalnego makijażu, dba także, żeby nie fotografowano jej bez perfekcyjnie ułożonej fryzury. Lepsza prezencja zaprocentowała i nie chodzi tu tylko o natłok upominków od marek takich jak Gucci i Chanel. Jessica powoli staje się pupilką polskich projektantów.

Na pokaz Gucci w Mediolanie ubrał ją Łukasz Jemioł (zdj. powyżej), a teraz wygląda na to, że uściśli się współpraca blogerki z duetem Paprocki & Brzozowski . Panowie, który są gwiazdami nagiej sesji w nowym numerze "Viva!Moda" , zatrudnili Jessikę jako twarz kampanii nowej kolekcji z linii PLANTS by paprocki&brzozowski. Postępy sesji można było obserwować na Snapie blogerki, sporo ujęć trafiło też na Instagram. Wiemy, że tematem przewodnim było disco w stylu Klubu 54, fotografował Łukasz Pukowiec, a stylizowała Magda Jagnicka. Blogerce partnerował na planie Jacek Jelonek , model z D'Vision, który dla Paprocki & Brzozowski zgodził się nawet rozebrać...

Migawki z sesji Jessiki Mercedes dla Paprocki & Brzozowski zobaczycie w GALERII

Więcej o: