Jessica Mercedes w kampanii Paprocki & Brzozowski PLANTS. Pierwsze tak odważne zdjęcia blogerki

Gwiazda blogosfery pozuje u boku nagiego modela i w zupełnie przezroczystej kreacji...

Na ostatnim Tygodniu Mody w Paryżu została zaproszona na pokazy największego kalibru, a jej stylizacje pokazywały internetowe wydania "Vogue", "ELLE", "New York Times". Po metamorfozie Jessica Mercedes wybija się na pozycję najważniejszej blogerki w Polsce, podejmuje też nowe wyzwania. Po powrocie z Paryża poczuła się na tyle pewna siebie, że postanowiła zadebiutować w roli modelki. Weszła we współpracę z duetem Paprocki & Brzozowski, którego przezroczyste spodnie prezentowała na Fashion Weeku.

Przejrzyste spodnie z koronki to dopiero początek. Duet znany jest z eksperymentowania z odważnymi krojami i tkaninami, a jedna z jego kolekcji nosiła nawet tytuł "Sex". Także w linii PLANTS, dedykowanej młodszej klientce (stąd zapewne udział Jessiki), seks gra dużą rolę. Sama blogerka pozuje w wydekoltowanych kreacjach i w przezroczystej sukni, a na planie towarzyszył jej zupełnie nagi Jacek Jelonek (model D'Vision).

Zobacz wideo

Sesja odbyła się w warszawskim klubie Miłość, ale miała przywoływać zupełnie inny lokal - nowojorskie Studio 54, siedlisko bohemy przełomu lat 70. i 80. Stąd cekiny, opływowe kształty i neonowe nadruki, widoczne w ciemności. Czy kolekcja PLANTS by paprocki&brzozowski sprawia, że czujecie się jakbyście imprezowali z Andym Warholem i Diane Von Furstenberg? A może skupiacie się tylko na dekolcie blogerki i mięśniach jej partnera?

Jessica Mercedes w odważnej sesji dla Paprocki & Brzozowski - ZDJĘCIA

Zobacz także: Kulisy kampanii z Jessiką Mercedes

Więcej o: