Reni Jusis naprawdę wraca, nie tylko na scenę muzyczną. Reklamuje modną markę Nenukko

Kiedyś "Zakręcona", dziś "Bejbi siter". Siedem lat czekaliśmy na nową płytę i... pierwszą modową kampanię Reni Jusis.

Zdążyliście zapomnieć, kim jest Reni Jusis , ikona końcówki lat 90.? Artystka 7 lat poświęciła rodzinie, pojawiając się w mediach tylko w charakterze tzw. eko-mamy. Najwyraźniej zatęskniła za muzyką i sceną, bo zaskoczyła fanów nowym singlem "Bejbi Siter". Oryginalny teledysk to nie jedyna niespodzianka od Reni - w połowie kwietnia ukaże się płyta, już teraz - pierwsza kampania, w której Jusis pełni rolę modelki. Reklamuje modne Nenukko , symbol miejskiego luzu i ascetycznego podejścia do mody. Kiedyś gwiazda Fashion Week Poland, dziś marka sprzedaje online i utrzymuje butik w nieco snobistycznym domu handlowym MYSIA 3.

 

Wybór Reni Jusis na twarz NENUKKO nie powinien dziwić - zamiast agencyjnych modelek, marka często wybiera aktorów, jak Helena Norowicz , Maja Ostaszewska , Bartosz Gelner i Agnieszka Żulewska . Reni to tylko jedna z osobowości polskiego show-biznesu, która zaintrygowała duet. Wybrana bardzo rozsądnie, bo nie tylko wraca w atmosferze triumfu, ale i kreuje nowy, awangardowy wizerunek. Dzięki szalonym stylizacjom z "Bejbi siter", Jusis dogania młodsze pokolenie artystek, dla których oryginalna moda jest integralną częścią wizerunku (Brodka, Bovska).

W kolekcji Nenukko "Whispers" nie ma żywych kolorów, jedynym środkiem wyrazu są wyraziste fasony i intrygujące faktury. Dominują spodnie typu culotte w nietypowej długości 7/8 albo z obniżonym krokiem. Obok surowej koszuli, pobłyskują śliczne cygaretki "na gumkę", kusi kurtka z prowokacyjnie przedłużonymi rękawami. Wszystko zaprezentowane w atmosferze intymnego spotkania, bo Jusis zaprosiła fotografa do... swojego domowego studia nagraniowego.

Reni Jusis w prywatnym studiu - ZDJĘCIA z kampanii Nenukko

Więcej o: