Mark Zuckerberg i H&M współpracują? Minikolekcja ma się składać tylko z dżinsów i T-shirtów

W epoce normcore'u ikoną mody stał się Steve Jobs, czemu więc nie mielibyśmy inspirować się stylem Zuckerberga?

Można zaryzykować stwierdzenie, że nie ma gwiazdy o bardziej rozpoznawalnym stylu niż Mark Zuckerberg . Przynajmniej po śmierci Steve'a Jobsa, największego fana czarnych golfów od czasu egzystencjalistów. Mark ma jedną stylizację, taką samą na konferencje technologiczne i na oficjalne sesje zdjęciowe z rodziną - dżinsy i szary T-shirt.

Gdy Zuckerberg ogłosił, że ich droga do rodzicielstwa była wyboista, bo Chan trzykrotnie poroniła, zebrał wiele pochwał. Podkreślano, 
że w ten sposób małżeństwo Chan 
- Zuckerberg pomaga wielu innym parom zmagającym się z tym samym problememGdy Zuckerberg ogłosił, że ich droga do rodzicielstwa była wyboista, bo Chan trzykrotnie poroniła, zebrał wiele pochwał. Podkreślano, że w ten sposób małżeństwo Chan - Zuckerberg pomaga wielu innym parom zmagającym się z tym samym problemem FOT. REUTERS FOT. REUTERS

Dlatego zapowiadana na maj kapsułkowa kolekcja Mark x H&M składa się z jednej pary denimowych spodni i siedmiu identycznych koszulek na każdy dzień tygodnia. Towarzyszy jej hasło "Jedna rzecz mniej do zrobienia o poranku". Idealne wcielenie idei normcore , prawda?

Mark Zuckerberg dla H&MMark Zuckerberg dla H&M http://markforhm.com/ markforhm.com

Niestety, to tylko satyra na współczesność i dobrze naoliwione trybiki światowego marketingu. Primaaprilisowy zgryw, tylko bardzo dopracowany i inteligentny. Nie wiadomo, kto stoi za żartem (H&M się nie przyznaje), ale autor zadał sobie trud przygotowania bardzo realistycznej oprawy wizualnej kolekcji. Ba, wykupił nawet domenę markforhm.com.

Życzę wam udanego Prima Aprilis! Też chciałbym, żeby to była prawda - pisze w serwisie Reddit użytkownik no_value_added.

My Wam życzymy równie udanych żartów primaaprilisowych. I zapewniamy - dżinsy i T-shirt Zuckerberga znajdziecie w H&M już teraz.

Mark dla H&M - ZDJĘCIA

Priscilla Chan i Mark ZuckerbergPriscilla Chan i Mark Zuckerberg Facebook.com/zuck Facebook.com/zuck

Więcej o: