Czarna suknia ślubna? Ta panna młoda nie chciała ograniczać się tradycjami

Na ślubach widujemy głównie białe lub kremowe suknie. Są jednak panny młode, które ani trochę nie boją się eksperymentów i decydują się na odważniejsze kreacje.

Jak każda panna młoda, australijska blogerka, Sophie Cachia , stanęła przed trudnym wyborem. Wyborem swojej sukni ślubnej. Australijska blogerka nie postawiła jednak na tradycyjną białą czy kremową kreację. Chcąc pokazać swoją osobowość i upodobania, wybrała sukienkę w kolorze... czarnym.

Odcień nie jest jedynym oryginalnym elementem sukni ślubnej Sophie. Zwolennikom tradycji, kontrowersyjny może wydawać się także jej krój. Uwagę przyciąga szczególnie głęboki dekolt i bardzo obcisły fason. Do tego duże ilości koronki, przezroczystości oraz odsłonięte nogi i mamy gotowy przepis na kreację, która na pewno zostanie zapamiętana.

Blogerka podkreślała, że wybór jej sukni nie miał nic wspólnego ze zwyczajem, który mówi, że biel mogą nosić tylko dziewice. Zwyczajnie nie widziała się w tradycyjnej sukni, więc wybrała taką, w której czuła się pięknie, odświętnie i była sobą.

Co sądzicie o sukni w takim stylu? Jej krój to z pewnością kwestia gustu, ale Sophie jest doskonałym przykładem na to, że ślub powinien i może wyglądać dokładnie tak, jak życzy sobie tego młoda para.

Zobacz wideo
Poszłybyście do ślubu w czarnej sukni?
Więcej o: