Rihanna nie przestaje zaskakiwać. Tym razem zaprojektowała dla Diora... okulary

Buty sportowe, klapki, kozaki i wiele innych. Dorobek Rihanny-projektantki dość szybko się powiększa. Co wymyśliła tym razem?

Wygląda na to, że Rihanna coraz bardziej angażuje się w swoją karierę poza światem muzyki. Ma za sobą już kilka projektów modowych i wcale nie zamierza się zatrzymywać. Tym razem, razem z domem mody Dior , stworzyła linię okularów przeciwsłonecznych. Jak można się było spodziewać, nie wyglądają jak typowe modele, które widujemy na ulicy.

Okulary zaprojektowane przez piosenkarkę są futurystyczne i przypominają nieco takie, które noszą sportowcy. Są oczywiście o wiele bardziej luksusowe. Trafią do sprzedaży w czerwcu i będą kosztować aż 840 dolarów . Dostępne będą w pięciu wersjach kolorystycznej oraz jednej jeszcze bardziej drogocennej. Jeżeli komuś bardzo zależy, może zamówić sobie te same okulary pokryte 24 karatowym złotem. Cena takiego modelu wynosi 1950 dolarów.

Kariera modowa Rihanny nabiera tempa, ale my z niecierpliwością czekamy na debiut jej własnej marki kosmetycznej - Fenty Beauty. Ciekawe, co z nam zaproponuje.

Zobacz także inne projekty Rihanny:

Rihanna w kampanii Pumy - już są kolejne efekty współpracy! Zobacz, jak trenuje RiRi [ZDJĘCIA + WIDEO]

Najpierw Puma, teraz luksusowe szpilki. Rihanna znów w roli projektantki mody

Rihanna zaprojektowała nowe buty dla Pumy. Nie uwierzycie, jakie tym razem

Zobacz wideo
Podobają ci się okulary Rihanny?
Więcej o: