Wiemy, jaka marka zaprojektuje kolejną kolekcję specjalną dla H&M. Szykuje się coś naprawdę oryginalnego

Specjalne kolekcje H&M zawsze przyciągają do sklepów prawdziwe tłumy klientów. Zobacz, kto tym razem stworzy linię premium dla szwedzkiej sieciówki.

H&M słynie już ze swoich cyklicznych kolekcji premium, które tworzy z największymi projektantami świata. Tym razem, szwedzka marka zaprosiła do współpracy paryski dom mody Kenzo.

Kolekcja ma być naprawdę oryginalna i ambitna. Projektanci planują "przesunąć granice i przekazać światu energię nowego Kenzo". Marka znana jest z oryginalności oraz ciekawych bardzo projektów. Na razie możemy zobaczyć tylko krótki zwiastun. Nie sposób nie zwrócić uwagi na szalone kolory i mnogość wzorów.

Linia trafi do sprzedaży 3 listopada 2016 roku i będzie można na nią zapolować w 250 sklepach H&M na świecie. Do wyboru będą ubrania z kolekcji damskiej i męskiej a także akcesoria.

Co sądzicie o duecie Kenzo i H&M? Zadziała? Poprzednie kolekcje często spotykały się z wielką falą krytyki. Tym razem będzie inaczej?

Zobacz także:

H&M Studio wiosna-lato 2016, czyli wybuchowa mieszanka stylów. 9 hitów z nowej kolekcji H&M

Przedsprzedaż Balmain dla H&M dla VIPów: gwiazdy z zakupami za kilka tysięcy, kolekcja wyprzedana do ostatniej sztuki. Już pojawiła się na Allegro

Zobacz wideo
Kupiłaś coś z którejkolwiek kolekcji specjalnej H&M?
Więcej o: