Kate Moss z córką na okładce "Vogue'a". Wypadły lepiej niż Cindy Crawford i Kaia Gerber?

Córka Kate Moss, Lila Grace, wraca na łamy "Vogue'a" po kilku latach przerwy. Tym razem prosto na okładkę.

W czasach, gdy luksusowe domy mody starają się być bardziej prorodzinne od papieża (patrz Dolce & Gabbana , a ostatnio Versace ), trwa zaciekła bitwa na okładki z potomstwem supermodelek. Dla córek legendarnych piękności okładka "Vogue" to symboliczny debiut na salonach, jak kiedyś bal debiutantek. Francuski "Vogue" zaklepał Cindy Crawford z 14-letnią córką Kaią Gerber , (podobno) obiecującą modelką. Mama i córka, ubrane w bliźniacze ramoneski i kolczyki-koła zdobiły kwietniową okładkę magazynu.

Kaia Gerber i Cindy Crawford na okładce 'Vogue Paris' kwiecień 2016Kaia Gerber i Cindy Crawford na okładce "Vogue Paris" kwiecień 2016 Mario Testino / Vogue Paris Mario Testino / Vogue Paris

Więcej o karierze Kai Gerber, córki Cindy Crawford

Na odpowiedź innych edycji nie trzeba było długo czekać. Co ciekawe, brytyjska ikona Kate Moss i jej córka nie trafiły na okładkę rodzimego wydania, ale do "Vogue Italia" ( ZDJĘCIA>>> ). Żeby odciąć się od pierwowzoru z Crawford, zdjęcia są bardzo minimalistyczne, utrzymane w czerni i bieli. 13-letnia Lila Grace Moss Hack nie pojawiła się na łamach "Vogue'a" od 2011 r., kiedy Mario Testino sfotografował ślub jej may z Jamiem Hincem. Była wtedy niespełna 9-letnią dziewczynką, a uwaga mediów skupiła się nastoletniej siostrze przyrodniej Kate, Lottie Moss .

Co osiągnęła Lottie Moss w świecie mody?

Kate Moss z córką w sesji dla 'Vogue US', wrzesień 2011Kate Moss z córką w sesji dla "Vogue US", wrzesień 2011 Mario Testino / Vogue Mario Testino / Vogue

Przez 5 lat dorastającą córkę Kate Moss mogliśmy oglądać tylko na zdjęciach paparazzi. Sesja dla "Vogue Italia" wyznacza moment, w którym Lilę Grace powinniśmy zacząć traktować jako nastolatkę, gotową szukać własnego miejsca w show-biznesie (jak na dziecko celebrytów przystało). Czy znajdzie je w świecie mody? Anglojęzyczne media zachwycają się dziewczynką i utrzymują, że jest bliźniaczo podobna do mamy (naprawdę?). Brak jej jednak wzrostu oraz zawadiackiego uroku, dzięki któremu nastoletnia Moss zawojowała świat. Na razie Lila może się poszczycić współpracą z dwoma wybitnymi fotografami, a Kate - świętować, że udało jej się wpisać w prorodzinny trend świata mody.

Kate Moss z córką Lilą Grace - ZDJĘCIA

Który duet lepiej wypadł na okładce Vogue?
Więcej o: