Nowa kolekcja Kendall i Kylie Jenner dla Topshop. Tym razem celebrytki lansują kostiumy kąpielowe. Bardzo sexy!

Wyglądają świetnie, ale czy naprawdę chciałybyście mieć napis Kendall + Kylie na biodrach?

Po kilku cieszących się powodzeniem kolekcjach specjalnych dla brytyjskiego Topshopu , najsłynniejsze siostrzyczki mediów społecznościowych projektują bikini. To dla nich wymarzone zadanie, bo większość czasu spędzają nad basenem, robiąc sobie wymowne selfies.

Kolekcja Kendall + Kylie Swim - ZDJĘCIA

Dotyczy to zwłaszcza Kylie, właścicielki rodzącego się imperium kosmetycznego i samozwańczej Miss Zgrabnej Pupy (ten tytuł chce chyba odebrać starszej siostrze). Jest tylko jedno "ale" - kostiumy z kolekcji Kendall + Kylie dla Topshopu niewiele różnią się od tych, w których celebrytki się pokazywały.

Kylie Jenner w bieliźnie polskiej marki GodsavequeensKylie Jenner w bieliźnie polskiej marki Godsavequeens Instagram @kyliejenner Instagram @kyliejenner

Zwłaszcza sportowe bikini z napisami na taśmach, ulubiony model Kylie z kolekcji, może przypominać polski komplet bielizny, który Jenner prezentowała na Instagramie we wrześniu ubiegłego roku. Co nie zmienia faktu, że projekty "autorstwa" sióstr wyglądają świetnie, zwłaszcza te w stylu athleisure . Trochę gorzej prezentuje się dziwaczna koszula nocna w panterkę albo stroje ze złotej lamy w stylu Alexis z "Dynastii".

Kolekcja Kendall + Kylie Swim dla Topshop. W kampanii wystąpiły oczywiście siostry JennerKolekcja Kendall + Kylie Swim dla Topshop. W kampanii wystąpiły oczywiście siostry Jenner mat. prasowe Topshop mat. prasowe Topshop

Kolekcji towarzyszą oczywiście PR-owe zagrywki gwiazdek i zapewnienia o doskonałej współpracy i porozumieniu twórczym. Co ciekawe, dziewczyny nie pojawiły się razem na żadnej fotografii.

Chociaż ja i Kendall mamy zupełnie inne style, to w rzeczywistości mamy bardzo podobny gust. Proces powstawania koncepcji to nie tylko kroki do przodu, lecz także do tyłu (sic!), więc by wymyślić coś, co podoba się nam obu,  musimy pomagać sobie wzajemnie z okiełznaniem naszych pomysłów. Dobrze jest mieć kogoś kreatywnego u boku - chwali siostrę Kylie.

Czy Polki pokochają bikini od Jennerek, przekonamy się już wkrótce. Kolekcja trafi do warszawskiego butiku Topshop 9 czerwca . Pozostaje tylko pytanie - czy tak rozpoznawalny produkt będą chciały nosić dziewczyny, które nie identyfikują się jako fanki Kardashianek?

Zobacz, jak wyglądają kostiumy Kendall + Kylie na samych projektantkach - ZDJĘCIA

Kylie Jenner na basenie w bieliźnie polskiej marki. Jak nowości od God Save Queens trafiły na Instagram gwiazdy?

Więcej o: