La Mania lansuje nową kolekcję. W ofercie jest nawet uroczy gadżet poniżej 100 zł

Kolekcja na jesień promowana jest pod hasłem... siły i wyzwolenia kobiet.

La Mania wchodzi w sezon jesienny (tak, to już ten czas!) z mocnym hasłem na ustach. Nowa kolekcja odwołuje się do "women's empowerment", czyli feministycznego hasła wyzwolenia kobiet z opresji i wiary we własną siłę i możliwości. La Mania chce wyzwalać kobiety przez seksapil, bo nowa kolekcja jest bardzo zmysłowa. Sporo w niej przejrzystych koronek i szyfonów, są geometryczne wycięcia w stylu Donatelli Versace. Z siłą mogą kojarzyć się industrialne śruby zdobiące ubrania.

Wyeksponowany fragment ciała czy dekolt na plecach dodają tajemniczego seksapilu, równocześnie nie odkrywając zbyt wiele. Przełamaniem dla mocnych sylwetek są delikatne koronkowe body i szyfonowe sukienki z plisowanymi rękawami oraz lejącym się aksamitem - komentuje kolekcję Joanna Przetakiewicz.

Nowością u La Manii są motywy w stylu lat 90. Joanna Przetakiewicz lansuje topy na cienkich ramiączkach, zgodnie z aktualną modą noszone na bluzkę, oraz naszyjniki typu "choker" (czyli obroże). Co ciekawe, obróżki polskiej marki ozdobione przywieszkami z 24-karatową pozłotką, kosztują tylko 99 zł. To wyjątek, bo sukienki od Joanny Przetakiewicz kosztują ponad 2 tysiące! Aksamitne ozdoby pojawiły się w wielu stylizacjach z nowego lookbooka, nosi je także dyrektor kreatywna La Manii.

Co sądzicie o nowych, seksownych propozycjach La Manii?

Kolekcja La Mania jesień-zima 2016/7 - ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Więcej o: