Tęsknisz za wakacjami na wsi? Nowa, sielska kolekcja Pan Tu Nie Stał przeniesie cię w czasie i przestrzeni

Pan tu nie stał proponuje nam kolekcję, która przenosi nas w na sielską, polską wieś. Aż chce się wskoczyć do jeziora!

Przejażdżki na rowerach, także tych wodnych, wylegiwanie się nad jeziorem i chodzenie po drzewach. To wszystko możemy zobaczyć w najnowszej sesji wizerunkowej popularnej polskiej marki Pan Tu Nie Stał. Firma oferuje nam nasz własny kawałek wsi pod postacią zabawnych nadruków i sielskich wzorów na ubraniach.

W kolekcji "Agroturystyka" znajdziemy męskie oraz damskie koszulki, bluzy i sukienki koszulowe. Oprócz ubrań, do sprzedaży trafiły także "wiejskie" dodatki, między innymi urocze przypinki i czapki z daszkiem. Wśród wzorów dominują mlecze, sitowie i bociany. Na koszulkach zobaczymy między innymi buraki, pomidorki czy inne, bardziej humorystyczne nadruki, na przykład stary przystanek z napisami "Nowa Wieś pany". Słowem, Pan Tu Nie Stał w najczystszej formie.

Sesję wizerunkową po raz kolejny wykonała Sonia Szóstak . Wybierając sielskie plenery, stworzyła niezapomniany obraz polskich wakacji na wsi, które pamiętamy z dzieciństwa. Oglądając zdjęcia aż chce się zamoczyć stopy w jeziorze, powspinać się na drzewa i oczywiście kupić kilka bluzek.

Ubrania Pan Tu Nie Stał znajdziecie w firmowych salonach w Łodzi, Warszawie i Krakowie lub w sklepie internetowym.

Zobacz wideo
Więcej o: