Anja Rubik znów projektuje! Tym razem stworzyła elegancką kolekcję dla marki IRO

Trzeba przyznać, że ona NAPRAWDĘ zna się na małych czarnych.

Anja Rubik to modelka o wielu ambicjach. Pozuje, wydaje ambitny magazyn o artystycznym zacięciu, świetnie radzi sobie w biznesie i... projektuje ubrania. Zaczęło się od butów, specjalnej linii dla zaprzyjaźnionego projektanta Giuseppe Zanottiego, później przyszła pora na kolekcję specjalną dla polskiej sieciówki Mohito. Teraz Anja zaprojektowała luksusowe ubrania dla IRO we współpracy z Patrykiem Wojciechowskim ("Project Runway 2"), odpowiedzialnym za nadruki. Jako muza tej francuskiej marki, Rubik wielokrotnie występowała w jej kampaniach, dotąd nie miała jednak wpływu na jej estetykę. Teraz do oferty IRO trafiły modele przypominające prywatną szafę Polki, która ma słabość do rockowego stylu, seksownych wycięć i przejrzystych tkanin.

Anja Rubik w sesji promującej kolekcję Anja Rubik x IROAnja Rubik w sesji promującej kolekcję Anja Rubik x IRO mat. prasowe IRO / net-a-porter.com mat. prasowe IRO / net-a-porter.com

Kolekcja Anji jest tak seksowna, że modelka zdecydowała się wprowadzić do niej subtelny biustonosz. Ma osłaniać strategiczne miejsca, gdy klientka IRO zdecyduje się włożyć przejrzystą wydekoltowaną koszulę. W kolekcji nie zabrakło też rockowych akcentów - przedarć na dzianinowej sukience, czarnej skóry i metalowych sprzączek. Nie jest tanio, bo ceny sukienek od Rubik zaczynają się na poziomie 700 zł, a kończą na 1550 zł. Jeszcze droższa jest skórzana spódnica i bluzki z jedwabnego szyfonu. Jeśli jesteście w stanie wydać każdą sumę, żeby wyglądać jak Anja, kolekcja jest dostępna w internetowym butiku Net-a-Porter.com.

Anja Rubik dla IRO - ZDJĘCIA KOLEKCJI

Więcej o: