Podobają Wam się kolekcje Kanye Westa dla Adidas? Teraz będzie miał własne sklepy...

Po Yeezy, czas na nową linię "adidas + KANYE WEST", ze znacznie szerszą ofertą i własnymi butikami. Raper wreszcie wywinie się z długów?

O pokazach Yeezy Kanye Westa zwykło się mówić w tonie "wiele hałasu o nic". Jednak jego limitowane linie obuwia Yeezy Boost wzbudzały olbrzymie emocje, przyciągały kolejki chętnych i sprzedawały się na pniu mimo wysokiej ceny . Wygląda na to, że czasy wyśmiewania Westa jako projektanta w cudzysłowie dobiegają końca.

Embed from Getty Images

Adidas tak wierzy w Kanye, że powierzył mu zadanie stworzenia zupełnie nowej linii. Yeezy miało profil lifestyle'owy i proponowało ubrania w stylu athleisure do noszenia na co dzień. Z kolei adidas + KANYE WEST ma oferować szeroką gamę ubrań, butów i akcesoriów dla obu płci, przeznaczonych również do wyczynowego uprawiania sportu (m. in. koszykówki i futbolu).

Premiera nowej linii przewidziana jest na pierwszy kwartał 2017 r., a docelowo Adidas ma otworzyć osobne sklepy dla nowej linii. Plotkarski serwis TMZ spekuluje, że raper może zarobić na współpracy nawet... milion dolarów. Czekacie z niecierpliwością?

Dlaczego Polacy biją się o trampki Kanye Westa dla Adidas? Wyjaśniamy fenomen

Więcej o: