Tak wygląda pokaz mody w Fontannie Di Trevi. Wyjątkowe urodziny Fendi [ZDJĘCIA]

Na 90. urodziny marki Fendi pokaz couture został przeniesiony z Paryża do Rzymu. I to w nie byle jakie miejsce...

Widzieliście kiedyś Fontannę Di Trevi bez tłumu turystów? My też nie. Przepraszam, raz, w filmie "La Dolce Vita" Felliniego. Na drugą okazję trzeba było poczekać aż do 2016 r., kiedy na swoje 90. urodziny dom mody Fendi wynajął fontannę dla szacownych gości swojego pokazu.

!LA DOLCE VITA, Anita Ekberg, 1960!LA DOLCE VITA, Anita Ekberg, 1960 East News

Publiczność została przetransportowana prywatnym samolotem z Paryża, gdzie właśnie dobiegł końca Tydzień Mody Haute Couture. Wśród zaproszonych szczęśliwców znalazła się też Kasia Smutniak, najsłynniejsza Polka we Włoszech. Z kolei na wybiegu zobaczyliśmy inną rodaczkę, Julię Banaś, która brodziła po wodzie w towarzystwie takich gwiazd jak Kendall Jenner i Bella Hadid.


Oczywiście Karl Lagerfeld i Silvia Fendi nie powstrzymali się przed użyciem w kolekcji naturalnych futer (wstyd!), musimy przyznać, że oglądanie kolekcji jest prawdziwą przyjemnością. Te suknie w stylu empire i niesamowite aplikacje w stylu art noveau... Nie wspominając nawet o scenografii, najbardziej ekstrawaganckiej w historii wloskich pokazów mody. Fontanna Di Trevi wyglądała lepiej niż kiedykolwiek - dopiero co przeszła wartą ponad miliony euro renowację. Musicie zobaczyć te ZDJĘCIA.

Więcej o: