H&M Studio jesień - zima 2016. Zobacz, co znajdzie się w ekskluzywnej kolekcji

Limitowana kolekcja H&M Studio trafi do sklepów już 8 września. Zobacz, co w niej znajdziemy i ile zapłacimy za ekskluzywną linię sieciówki.

Na nadchodzący sezon, projektanci tworzący linię H&M Studio przygotowali dla nas kolekcję inspirowaną między innymi szwedzkim folklorem. Znajdziemy w niej kożuchy, drapowane sukienki i sporo koronek. Do tego wełniane płaszcze i bawełniane, białe koszule.

W sezonie jesień/zima 2016 królować ma paleta kolorów neutralnych połączona z pojedynczymi, ostrzejszymi akcentami czerni, czerwieni i niebieskiego. W kolekcji H&M Studio przyłożono się także do detali, przede wszystkich tych, które mają wpływ na formę ubrań. Kluczowy jest tutaj kształt klepsydry, oversize'owe rękawy i dopasowana talia.

Na zdjęciach kampanii H&M Studio zobaczymy między innymi Freję Beha Erichsen, Soo Joo Park czy Ashley Graham. Na wybiegu także nie dało się nie zauważyć znajomych twarzy, między innymi Anji Rubik.

Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży już od 8 września 2016 roku. Zakupy będzie można zrobić w warszawskim sklepie na ulicy Marszałkowskiej oraz butiku online

Więcej o: