Hit tego lata? Według Belli Hadid to... dżinsowe bikini. Zobacz, gdzie i za ile kupić taki kostium

Dla wszystkich tych, którzy dopiero wybierają się na plażę, przygotowałyśmy kilka kostiumów inspirowanych modelka Bellą Hadid.

Bella Hadid, młodsza siostra kochanej przez tłumy Gigi, wcale nie pozostaje w tyle i podobnie szybko tworzy swoją pozycję w świecie modelingu i show biznesu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób naśladuje jej styl ubierania się.

Nam szczególnie spodobał się jej kostium kąpielowy, który nosiła podczas swojej ostatniej wakacyjnej wycieczki na Turks i Caicos. Dlaczego? Ze względu na to, że był wykonany z... jeansu. Niby nie jest to nic nadzwyczajnego, ale nie jest to materiał, który często oglądamy na plaży. Szczególnie kiedy uszyte jest z niego bikini.

Szybko wstąpiłyśmy do kilku sklepów internetowych, aby zobaczyć, czy da się zdobyć kostium, który byłby uszyty z jeansu, albo chociaż go przypominał. Okazało się, że nie było to aż tak trudne zadanie jak można by się tego spodziewać.

W naszej galerii znajdziesz nasze propozycje bikini, kostiumów jednoczęściowych a nawet tych bardziej zabudowanych, wszystkie wyglądają jakby były wykonane z jeansu.