Zara pokazała jesienne nowości. Wybieramy najlepsze propozycje na nowy sezon [TOP 15]

Co proponuje Zara na nowy sezon? Wybieramy hity kolekcji i sprawdzamy, co wychodzi z mody.

Jeśli tak jak my macie niezdrową słabość do mody, wasza skrzynka mailowa przypomina pewnie teraz śmietnisko reklamowego spamu. Każda sieciówka i każdy sklep online zachwalają, co tam przygotowały na jesień, a Gmail pęka w szwach od kurteczek, spódnic midi i krótkich botków. Spokojnie, pomożemy zorientować się w tym nadmiarze ciuchowej podaży. Na początek wybraliśmy 15 hitów z pierwszego jesiennego rzutu Zary.


Wnioski? Powoli przemija czas bomberów. Wśród nowości są tylko "basiki" i dwa haftowane modele, w tym jeden absurdalnie drogi. Pomijamy je, żeby zrobić miejsce dla godnego następcy - powracającej ramoneski. Ten klasyk w Zarze występuje w unowocześnionej wersji - w ciekawych kolorach albo nietypowej, przedłużonej linii.

Zara na jesień: przedłużona ramoneskaZara na jesień: przedłużona ramoneska Zara.com

Które trendy zostają z nami w nowym sezonie? Według hiszpańskiej sieciówki będą to dżinsy typu culotte, koszulki i sukienki na ramiączkach w stylu grunge oraz miniówka z lat 70. - rozszerzana, z kieszonkami i guziczkami. Te rzeczy na pewno masz już w swojej szafie, więc pamiętaj, żeby nie skazać ich na zimowanie w piwnicy razem z sukienkami na plażę!

TOP 15 nowości marki ZARA - ZDJĘCIA

Bomber czy ramoneska?
Więcej o: