Kenzo dla H&M. Mamy już zdjęcia i wideo z planu kampanii!

Już wiemy, że twarzami kolekcji zostały m.in. Iman, wdowa pod Davidzie Bowie, oraz aktorka Chloë Sevigny.

Kenzo dla H&M zapowiada się na jedną z bardziej szalonych kolekcji specjalnych w historii szwedzkiej sieciówki. Po ujawnieniu kilku zdjęć z lookbooka już wiemy, że dominować będą nietypowe połączenia wzorów z tygrysimi prążkami w roli głównej. Kenzo dla H&M będą promować zdjęcia legendarnego fotografa Jean-Paula Goude'a, autora kultowych portretów Grace Jones, w których zmanipulował jej sylwetkę techniką kolażu.

Tym razem przed obiektywem Goude'a stanęli Iman, Chloë Sevigny, Rosario Dawson, Chance The Rapper, Ryuichi Sakamoto, Suboi oraz Xiuhtezcatl Martinez. Cieszy zwłaszcza udział Iman, która wraca do pracy po śmierci męża Davida Bowiego oraz Sevigny - która od czasu roli w szokujących "Dzieciakach" pozostaje jedną z najbardziej cool postaci Hollywood. Oficjalna premiera kampanii zapowiedziana jest na 17 października.

Choć zdjęciom bliżej przyjrzymy się dopiero za miesiąc, a na zakupy musimy poczekać do 3 listopada, o kolekcji wiele mówią nam pierwsze ujawnione zdjęcia oraz migawki na Instagramie H&M. Czy współpraca z Kenzo okaże się sukcesem na miarę zeszłorocznego Balmain?

Wszystko o kolekcji Kenzo dla H&M

 

Więcej o: