Rekordowo duża kolekcja torebek Wittchen w Lidl. Prawie jak Michael Kors?

Na półkach dyskontu Lidl mają zmieścić się aż 53 (!) modele skórzanych torebek od Wittchen.

15 października do sklepów Lidl trafi kolejna kolekcja skórzanych torebek i akcesoriów od Wittchen. To już ósmy edycja współpracy Lidl i Wittchen. Na wypadek, gdyby klientki zaczęły już tracić zainteresowanie cykliczną promocją, ta zapowiedziana na połowę października jest wyjątkowa: do sprzedaży trafią aż 53 modele torebek, wszystkie w cenie 279 zł. W ubiegłym roku oferta ograniczała się do 32 wzorów.

Co ważne, producent bardzo się postarał, żeby "torebki z Lidla" sprawiały wrażenie luksusowych. Torebki mają być wykonane ręcznie (!) z włoskiej skóry, zaproponowano też szeroką gamę jesiennych kolorów - oprócz czerni, jest to m. in. granat, burgund, orzech. 20 modeli zrobiono ze skóry klasycznej, 33 ze skóry Saffiano. Nazwa wydaje wam się znajoma? To dlatego, że ten rodzaj wykończenia jest charakterystyczny dla coraz popularniejszej marki luksusowej, Michael Kors.

Saffiano to gruba i sztywna skóra z charakterystycznym, chropowatym wykończeniem. Jest bardzo wytrzymała, odporna na zarysowania. Choć nie jest to najdroższy rodzaj skóry, właśnie Korsowi zawdzięcza swoją ogromną popularność i aurę luksusu. Jako marka premium o stosunkowo osiągalnych cenach i sieci outletów w Polsce (i ogromnej ofercie chińskich podróbek), Kors stał się w naszym kraju powszechnym przedmiotem pożądania, wyraźnie widocznym na ulicach większych miast.

Teraz na jesień z Saffiano będzie mogła sobie pozwolić jeszcze szersza grupa klientek. Jeśli oczywiście są odpowiednio szybkie i sprytne, bo o zaciętych walkach o Wittcheny z Lidla krążą już legendy. Jesteście gotowe stanąć w szranki?

Kolekcja Wittchen dla Lidla na jesień 2016 - ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o: