Naga sesja w "Top Model". Jak poradzili sobie uczestnicy 6. edycji?

Oglądacie 6. edycję "Top Model"? My włączyliśmy telewizor, by sprawdzić, jak kolejni aspirujący modele poradzili sobie z najtrudniejszym zadaniem każdej edycji.

Schemat programu "Top Model" jest zawsze ten sam - sensacje na castingach, momenty wzruszenia, kilka sesji, a później finał, który budzi wiele emocji, ale nie rozpoczyna żadnych spektakularnych karier. Reality show ogląda się więc dla rozrywki, a nie żeby śledzić początki przyszłych gwiazd wybiegów. Nie zaszkodzi jednak spojrzeć na dokonania finalistów krytycznym okiem i ocenić efektów ich pracy.

Naga sesja

Zrzucanie ubrań to już tradycja programu "Top Model". Ma podnieść oglądalność i sprawdzić odporność psychiczną uczestników. Czasem efekty wyglądają jak wyjęte zz magazynu modowego (piąta edycja), czasem jak z magazynu dla panów. Tym razem byliśmy bliżej tego drugiego przypadku. W ten sposób sprawdzono, czy uczestnicy sprawdzą się w tzw. glamour modeling, czyli obszarze rynku w stylu sexy.

Chłopaki kontra dziewczyny

Co zaskakujące, Jury tym razem lepiej oceniło pracę chłopaków. Męski akt to trudny temat - zwycięzca odcinka, Adam Niedźwiedź, rzeczywiście wypadł jak modele z kampanii bielizny Dolce & Gabbana. Podobnych komplementów wystrzegalibyśmy się jednak w przypadku drugiego najlepiej ocenionego zdjęcia odcinka - Patryka. Od koncepcji (boombox w basenie?) po dziwaczną pozę i minę, całość nie robi naturalnego wrażenia.

Top Model 6, naga sesja: Patryk GrudowiczTop Model 6, naga sesja: Patryk Grudowicz Anna Bloda / topmodel.tvn.pl

Wśród dziewczyn najlepiej wypadła (zdaniem Jury) Daria, skrytykowano zaś Zuzę, która musiała pożegnać się  programem. Czy słusznie? Gorsze wrażenie pozostawia zdjęcie Kamili (znów: nienaturalna poza i bardzo zacięta mina), ale transseksualna dziewczyna może być przez producentów lansowana na "nową Michalinę Manios", względnie polską Andreję Pejić (jest do niej bardzo podobna).

Top Model 6, naga sesja: Kamila WarzechaTop Model 6, naga sesja: Kamila Warzecha Anna Bloda / topmodel.tvn.pl

Najlepsza modelka sesji wg Jury: Daria (wg Follow: Ada)

Najgorsza modelka sesji wg Jury: Zuza (wg Follow: Kamila)

Najlepszy model sesji wg Jury: Adam (tu się zgadzamy)

Najgorszy model sesji wg Follow: Mariusz (jak wyżej, bardzo szczupły chłopak ma potencjał wyłącznie wybiegowy)

Wszystkie akty uczestników zobaczycie w GALERII ZDJĘĆ. Kto jest na razie waszym faworytem?

Oglądacie jeszcze "Top Model"?
Więcej o: