Tak wyglądają nowe buty Yeezy od Kanye Westa. Będą dzikie kolejki?

Kolekcjonerów ekskluzywnych butów sportowych czeka ciężki weekend. Już 15 października nowy model butów Yeezy Kanye Westa pojawi się w Polsce, ale tylko w jednym punkcie sprzedaży. A to oznacza kolejki z prawdziwego zdarzenia.

Pamiętacie obóz koczowniczy, który rozstawił się w lutym pod sklepem CL20 przy Chmielnej w Warszawie? Kolejka nie była długa, ale za to wyjątkowo cierpliwa. Kilkadziesiąt osób przez cztery doby wysiadywało pod sklepem, pozwalając sobie tylko na limitowane przez regulamin przerwy na toaletę i kanapkę. Do upolowania były 33 pary butów YEEZY BOOST 350 PIRATE BLACK w "atrakcyjnej" cenie 849,99 zł.

Zobacz także: wyjaśniamy fenomen butów Yeezy

Ilu z kolejkowiczów stało w nadziei na łatwy zarobek, gdy znajdą hojnego kupca w serwisie aukcyjnym? Tym razem potencjalny inwestor musiałby być naprawdę hojny, bo już podstawowa cena butów Kanye Westa to... 1499 zł. Dostępne będą tylko w CL20 w Warszawie oraz na adidas.com, ale awaria sklepu internetowego marki jest 15 października niemal pewna.

Czy wyróżniają się nowe buty Kanye? Tylko kolorem. Model YEEZY BOOST 750 z wysoką cholewką z zamszu to żadna nowość. Jednak w tym sezonie pojawią się w odcieniu Light Brown, czyli jasnym brązie wpadającym w khaki. Czy to wystarczy, żeby zwabić kolejkowiczów? Dodajmy, że dla maksymalnego efektu buty mają jeszcze świecącą w ciemności podeszwę... Nosilibyście?

Nowe buty Yeezy od Kanye Westa - ZDJĘCIA

Więcej o: