Uczestnicy "Top Model 6" pozują w kanałach, w towarzystwie szczurów. Podołali?

Robaki, węże i gryzonie to typowy dla programu "Top Model" arsenał "rekwizytów". Jak to możliwe, że w szóstej edycji uczestnicy jeszcze udają zaskoczenie?

Myślę, że możemy zapisać na długiej liście telewizyjnych absurdów kolejny: młodzieńcy i dziewczęta z programu "Top Model" udają, że nie widzieli żadnej edycji i nie spodziewali się rozbieranek czy też glizd śmiało ślizgających się po ciele. A prawda jest brutalna - jeśli bardziej od wybiegów łakniesz telewizyjnej sławy, musisz się poświęcić i kropka. Prawdziwa zabawa zaczęłaby się, gdyby do zdjęć wykorzystano autentyczne dzikie szczury z kanału (a uczestników oczywiście zaszczepiono ma wściekliznę, dbajmy o zdrowie młodzieży).

Niestety, robaki były z pudełka, a szczury i karaczany ze sklepu zoologicznego. Efekt wywołały, bo aspirujący modele bali się, jakby zobaczyli wcielonego diabła. Powagę zachował niejaki Sasze (nie wiedzieć czemu, negatywnie oceniony przez Jury) oraz Daniel, który uśmiechał się tak promiennie jakby reklamował deski surfingowe albo kąpielówki.

Dziewczęta histeryzowały solidarnie, czego nie widać na zdjęciach doświadczonego fotografa Przemka Dzienisa. Na prowadzenie znów wysunęła się faworyzowana przez Jury Daria, a Ewa znów musiała wysłuchać krytyki, która bardziej dotyczyła jej niechęci do szczurów niż samego, w miarę udanego zdjęcia.

Ostatecznie wyrzucono Mariusza. Niesłusznie, bo choć chłopak spinał się na sesji tak, że żal było na to patrzeć, paradoksalnie - jego zdjęcie najbardziej przypominało coś, co można by zobaczyć w prawdziwym magazynie. Świat mody nie ma litości...

TOP MODEL 6, SESJA ZE SZCZURAMI I ROBACTWEM - ZDJĘCIA

A wy, jak oceniacie wysiłki uczestników?

Najlepsza modelka sesji wg Jury: Daria (zgadzamy się)

Najgorsza modelka sesji wg Jury: Ewa (wg Follow: Ola)

Najlepszy model sesji wg Jury: Mateusz Mil (naszym zdaniem wygląda, jakby miał ostry ból brzucha...)

Najgorszy model sesji wg Jury: Mariusz (wg Follow Adam - przypomina mięśniaka z osiedla w przerwie między myślami, któremu ktoś w Photoshopie przyprawił karaczany)

 

Oglądacie jeszcze "Top Model"?
Więcej o: