Kenzo dla H&M - znamy już ceny kolekcji. Najfajniejsze rzeczy za mniej niż 300 zł [ZDJĘCIA]

Kolekcja Kenzo dla H&M wydaje się trudna w noszeniu, ale poczekajcie, aż zobaczycie bluzy, czapki i T-shirty. Jest też zdecydowanie tańsza niż linia Balmain.

Kenzo dla H&M pojawi się w sklepach już 3 listopada. Tym razem bitwa rozegra się o "drobnicę", tak przynajmniej przewidujemy po obejrzeniu zdjęć i porównaniu cen kolekcji. Kilka modeli jest bardzo drogich (płaszcze, falbaniaste suknie, watowane kimono), jednak przytłaczająca większość mieści się w przedziale 100-300 zł. Świetne kolorowe bluzy i szale kosztują między 200 a 300 zł, modne czapki z daszkiem - 149,90 zł.

KENZO dla H&M - ZDJĘCIA I CENY

Kolekcja Kenzo dla H&M zdjęcia, ceny i kampaniaKolekcja Kenzo dla H&M zdjęcia, ceny i kampania mat. prasowe H&M

To dobra wiadomość dla fanów eklektycznej mody Kenzo. Tradycyjnie bardzo drogie kolekcje H&M od "projektanta" wywołują skrajne emocje, bo znacząca część klientów nie rozumie, jak można płacić 500 zł za bluzę albo 1000 za płaszcz z sieciówki. Rekordy padły w przypadku Balmain dla H&M, gdzie ceny kreacji sięgały 1999 zł za wyszywaną perełkami sukienkę (co nie przeszkodziło klientom w koczowaniu pod sklepem przez całą mroźną noc).

Jak wyglądałby nasz wymarzony koszyk Kenzo dla H&M, gdyby kupno limitowanej kolekcji nie było tak trudne? Na pewno znalazłyby się w nim długie rękawiczki ze skóry, które znamy już z kampanii. Do tego falbaniasty top, wzorzysta czapka z daszkiem, granatowa bluza z tygrysem i trójpak bajecznie kolorowych skarpet.

KENZO dla H&M - ZDJĘCIA I CENY

Więcej o:
Komentarze (16)
Kenzo dla H&M - znamy już ceny kolekcji. Najfajniejsze rzeczy za mniej niż 300 zł [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • qqracza

  Oceniono 18 razy 16

  Czapka z daszkiem jedyne 150 zł? Pewnie chodzi o konstrukcję daszku powstrzymującego lawiny. Bo inaczej tylko debil kupiłby parę włókien chińskiej tkaniny za 150 zł.

 • monikaaleksandra

  Oceniono 9 razy 9

  Szkoda, ze trzy dni po Halloween.

 • molly_wither

  Oceniono 10 razy 8

  Ale wiocha.

 • facebook-lazysundayperfumes

  Oceniono 5 razy 5

  Trójpak kolorowych skarpet? I nie boją się, że im wolscy patrioci-faszyści sklepy rozbiją patriotycznymi bejsebolami?

 • owca888

  Oceniono 3 razy 3

  Parę rzeczy bym kupiła, choć mam już swoje lata i kolekcja jest bardzo dziewczęca. Bajeczna. Wyobrażacie sobie na naszej szarej ulicy? Tak smutno się ubieramy.

  Do redakcji: granatowa "koszula", jak piszecie, jest w istocie górą od piżamy ( czy też stroju domowego) do której sa spodnie dużo niżej z czerwoną tasiemką w pasie. Świadczą o tym charakterystyczne czerwone wypustki, typowe dla piżamy..

 • fidelitka

  Oceniono 2 razy 2

  Mnie się podoba to kimono (5. zdj.). Ale tysiaka kosztuje.

 • yrrah

  Oceniono 4 razy 2

  Świetne. Szkoda, że niedostępne przez internet.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX