Kenzo dla H&M - znamy już ceny kolekcji. Najfajniejsze rzeczy za mniej niż 300 zł [ZDJĘCIA]

Kolekcja Kenzo dla H&M wydaje się trudna w noszeniu, ale poczekajcie, aż zobaczycie bluzy, czapki i T-shirty. Jest też zdecydowanie tańsza niż linia Balmain.

Kenzo dla H&M pojawi się w sklepach już 3 listopada. Tym razem bitwa rozegra się o "drobnicę", tak przynajmniej przewidujemy po obejrzeniu zdjęć i porównaniu cen kolekcji. Kilka modeli jest bardzo drogich (płaszcze, falbaniaste suknie, watowane kimono), jednak przytłaczająca większość mieści się w przedziale 100-300 zł. Świetne kolorowe bluzy i szale kosztują między 200 a 300 zł, modne czapki z daszkiem - 149,90 zł.

KENZO dla H&M - ZDJĘCIA I CENY

Kolekcja Kenzo dla H&M zdjęcia, ceny i kampaniaKolekcja Kenzo dla H&M zdjęcia, ceny i kampania mat. prasowe H&M

To dobra wiadomość dla fanów eklektycznej mody Kenzo. Tradycyjnie bardzo drogie kolekcje H&M od "projektanta" wywołują skrajne emocje, bo znacząca część klientów nie rozumie, jak można płacić 500 zł za bluzę albo 1000 za płaszcz z sieciówki. Rekordy padły w przypadku Balmain dla H&M, gdzie ceny kreacji sięgały 1999 zł za wyszywaną perełkami sukienkę (co nie przeszkodziło klientom w koczowaniu pod sklepem przez całą mroźną noc).

Jak wyglądałby nasz wymarzony koszyk Kenzo dla H&M, gdyby kupno limitowanej kolekcji nie było tak trudne? Na pewno znalazłyby się w nim długie rękawiczki ze skóry, które znamy już z kampanii. Do tego falbaniasty top, wzorzysta czapka z daszkiem, granatowa bluza z tygrysem i trójpak bajecznie kolorowych skarpet.

KENZO dla H&M - ZDJĘCIA I CENY

Więcej o: