Tak wygląda najpopularniejszy stanik na Pintereście. Rzeczywiście jest taki ładny?

Moda na miękkie, koronkowe staniki trwa w najlepsze. Zobaczcie, jak wygląda ten, który podbił internet.

Kilka miesięcy temu, głośno zrobiło się o sukni ślubnej, która została zapisana na Pintereście tysiące razy. Spodobała się tak bardzo, że została najpopularniejszą sukienką na tym ogromnym serwisie. Okazało się, że producent nie jest w stanie nadążyć z produkcją modelu i musiał on zostać wycofany. Na jego miejsce został wprowadzony inny, nieco zmodyfikowany, który wymagał mniejszych ilości koronki.

Czy taki sam los spotka teraz markę Frankie Phoenix? Stanik Arabella, stał się najpopularniejszym modelem na Pintereście. Zdjęcie koronkowego biustonosza przypięto już do prawie 40 tysięcy rożnych tablic. Internetowa popularność sprawiła, że przez pewien moment biustonosz zniknął ze strony, ponieważ został wyprzedany. Teraz Arabella jest już w sprzedaży i możemy wybierać spomiędzy sześciu kolorów.

Bralet Frankie PhoenixBralet Frankie Phoenix Frankie Phoenix

 Nic dziwnego, koronkowe staniki bez usztywnień to jeden z najmodniejszych elementów garderoby już od kilku sezonów. Są miękkie, wygodne i dobrze wyglądają, gdy wystają spod innych ubrań. Niektóre z nich są specjalnie zaprojektowane tak, by było je widać. Trend na noszenie bielizny jak normalnych ubrań staje się coraz  bardziej modne, chociaż wymaga sporo odwagi i umiejętności wyważenia stroju.

Więcej o: