Chcesz zostać Miss World? Nowa kolekcja Local Heroes to coś dla ciebie

Dziewczyny z Local Heroes wracają z nową kolekcją kolorowych ubrań. Tym razem każda z nas może zostać Miss Świata.

Local Heroes to jedna z niewielu polskich marek, którym udało się zdobyć rozpoznawalność poza granicami kraju. Areta Szpura i Karolina Słota nie spoczywają na laurach i przygotowały dla nas kolejna przekorną kolekcję. Po feministycznej linii "Pussy Power", nadszedł czas na "Miss World", która pozostaje w duchu girl power.

Nowa kolekcja inspirowana jest wyborami Miss World, amerykańską tradycją konkursów piękności i opartymi na nich programami typu reality show. W przekorny sposób, dziewczyny jednocześnie ciągną z nich inspiracje i je wyśmiewają. Dzięki nim każda z nas może zostać miss, ale niekoniecznie w tym oryginalnym znaczeniu.

Co znajdziemy w kolekcji "Miss World"? Jak zwykle dużo zadziornych nadruków, naszywek. Większość ubrań w linii utrzymana jest w uroczych, pastelowych barwach. Do kupienia będą t-shirty, swetry i bluzy, ale także kurtka puchowa czy sukienka. Nasze ulubione elementy kolekcji to jeansy z wyszytym napisem "really great personality", błękitny, puchaty sweter i czarna bluza z kolorowymi ściągaczami i nadrukiem "miss world".

Co sądzicie o nowej kolekcji Local Heroes? Który z elementów linii najbardziej wam się podoba?

 

Więcej o: