Marzysz o legginsach, które podkreślą pupę i mają piękne wzory? Poznaj nową kolekcję Reebok

Jesień w Reeboku jest bardzo kolorowa, a kolekcję promują znane polskie entuzjastki biegania i jogi.

Na zajęciach sportowych pojawiam się zbyt rzadko, a w mojej garderobie dominują buty, a nie ciuchy do biegania. Mam jednak jedną słabość z dziedziny mody fitness - legginsy Reeboka. Są mięciutkie i miłe w dotyku, mają ładny krój podkreślający pośladki i kolorowe nadruki. Te z najnowszej kolekcji są wyjątkowo udane - szalone wzory zaprojektowało niegrzeczne dziecko z Hollywood, grafficiarz Tristan Eaton.

Prezentacja nowej kolekcji Reebok na jesień-zimę 2016 z udziałem ambasadorek markiPrezentacja nowej kolekcji Reebok na jesień-zimę 2016 z udziałem ambasadorek marki mat. prasowe Reebok

Mój ulubiony model i inne propozycje na jesień zaprezentowano podczas pokazu kolekcji z udziałem ambasadorek marki. W Polsce kolekcję Reebok promują modelka Kamila Szczawińska, stylistka Zosia Ślotała, Agata Pietroszek i Karolina Erdmann. Nie kojarzycie dwóch ostatnich? Błąd. Karolina porzuciła pracę w korporacji, żeby uczyć swojej pasji, jogi, a Agata jest prawdziwym "hardcorem" - zawodniczką biegów przeszkodowych.

Dziewczyny promują najnowsze propozycje Reebok z dwóch linii - bardziej klasycznej Mix It Up i dzikiej, wzorzystej Run Wild. Obie łączą czerń i szarość z bardzo soczystymi, neonowymi kolorami.

Polskie ambasadorki ReebokPolskie ambasadorki Reebok mat. prasowe

Celem marki w tym sezonie jest podkreślić kobiecą siłę i skończyć ze stereotypem, że strój do ćwiczeń musi być nudny. Jeśli chcecie poznać kolekcję Reeboka, zobaczcie ZDJĘCIA i CENY

Więcej o: