Reserved na karnawał 2017. W sesji gwiazdy 5. i 6. edycji "Top Model"

Na karnawałową imprezkę Reserved przybyła top modelka Asia Piwka w towarzystwie chłopaków i dziewczyn z "Top Model".

Mielibyście ochotę imprezować z Asią Piwką i Jakobem Koselem? My tak, zwłaszcza z tym drugim, który z każdym rokiem prezentuje się coraz lepiej i coraz częściej jeździ na zagraniczne castingi. Na karnawałowe przyjęcie Reserved zaproszono także modelkę Milenę Żuchowicz oraz uczestników 6. edycji - Olę Zbinkowską, Adę Daniel, Adama Niedźwiedzia i Daniela Tracza. Wcześniej panowie spotkali się za kulisami pokazu Mariusza Przybylskiego.

Doświadczonych i początkujących modeli sfotografował Mateusz Stankiewicz. Wśród debiutantów na wyróżnienie zasługuje Ada. Z kolei Adam kolei wygląda, jakby zagubił się w marmurowych korytarzach i trafił na plan przypadkiem.

Reserved kolekcja karnawałowa. W kampanii wystąpili uczestnicy 6. edycji 'Top Model'Reserved kolekcja karnawałowa. W kampanii wystąpili uczestnicy 6. edycji 'Top Model' Mateusz Stankiewicz - AFPHOTO

Niestety, sen o imprezie z modelami raczej nie ziści, a na pocieszenie pozostają więc zakupy w Reserved. Sieciówka pozytywnie zaskakuje w kwestii męskiej elegancji - garnitury prezentują się bardzo porządnie (przynajmniej na zdjęciach), a kroje z wąskimi nogawkami wyglądają nowocześnie i młodzieńczo. Dziewczyny Reserved namawia na krótkie sukienki z weluru i srebrnej lamy albo na garnitury, noszone z koronkowym stanikiem zamiast bluzki. Seksownie!

Zobacz karnawałową kolekcję Reserved w sesji z gwiazdami "Top Model" - ZDJĘCIA

Więcej o: