Biedronka sprzedaje sukienki sylwestrowe od młodych projektantów. Ładne?

15 grudnia Biedronka wprowadza do sprzedaży cztery modele sukienek sylwestrowych. Jak wyglądają kreacje z dyskontu?

Sukienki od młodych projektantów - takim hasłem kusi Biedronka, które chce zwabić do sklepów modne dziewczyny. W rzeczywistości chodzi o projektantów bardzo młodych,  konkretnie studentów projektowania ubioru łódzkiego ASP, którzy wzięli udział w konkursie „Młodzi projektanci dla Biedronki”. Projekty trzech laureatek trafią do dyskontu już w czwartek 15 grudnia. Ich atutem ma być bardzo konkurencyjna cena - wszystkie wyceniono na 69,99 zł i dodatkowo zapakowano w ozdobne pudełka.

Na półkach dyskontu znajdziemy cztery sukienki wieczorowe. Dwie małe czarne o klasycznym (żeby nie powiedzieć typowym) fasonie zaprojektowała Aurelia Fąfara, zdobywczyni I miejsca w konkursie Biedronki. Jedna z nich to tuba przy ciele z wycięciami przy dekolcie, a druga - luźniejsza tunika z detalem z siateczki. Podobne znajdziecie na pewno w sieciówkach, prawdopodobnie jednak w wyższej cenie.

Pozostałe propozycje to całkiem zgrabna mała czerwona z dżerseju (autorstwa Aleksandry Świątek) oraz czarna suknia z przedłużonym tyłem i ozdobnym lampasem (od Pauliny Świątkowskiej). Rozmiary zaczynają się od S (dziwi brak XS, bo fasony raczej młodzieżowe), a kończą na XXL.

Sukienki sylwestrowe z Biedronki - ZDJĘCIA

Do małej czarnej będzie pasował klasyczny makijaż z czerwoną pomadką:

 

Więcej o: