Chciałabyś poznać Anję Rubik albo zdobyć suknię z szafy Maffashion? Zobacz, co możesz wylicytować na aukcjach WOŚP

Modelki, gwiazdy i blogerki znów włączyły się do akcji "Rzeczy od serca" Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobacz, co osoby związane ze światem mody przekazały na aukcje charytatywne.

Gdybyśmy miały wybierać coś z oferty aukcji charytatywnych WOŚP, pewnie zdecydowałybyśmy się na lot widokowy z Robertem Biedroniem. Nie znaczy to, że propozycje gwiazd ze świata mody są mniej interesujące (a na pewno tańsze niż spotkanie z prezydentem Słupska). Kto zdecydował się wesprzeć WOŚP? 

Na początku zabrakło Anji Rubik, ale gdy dołączyła do akcji, zaproponowała naprawdę wyjątkowy pakiet. Zaproszenie na backstage pokazu Saint Laurent i za kulisy sesji supermodelki przekroczyło już cenę 45 tys. zł! W inicjatywie "Rzezczy od Serca" wzięły też udział modelki z tej samej agencji D'Vision: Zuza Bijoch, Maja Salamon i Osi Ugonoh (zwyciężczyni "Top Model"). Nie zabrakło także wielkich nazwisk blogosfery.

Co gwiazdy świata mody przekazały na aukcje WOŚP - ZDJĘCIA

Ciekawą propozycję ma Maffashion, która wystawiła kobaltową suknię Paprocki & Brzozowski, w której pojawiła się na zeszłorocznych "Różach Gali". Kreację blogerka ma zamiar wręczyć osobiście, więc dodatkowym bonusem jest możliwość poznania gwiazdy.

Do swojej szafy sięgnęła też Alicepoint (blogerka działająca w UK), która oferuje torebkę Emilio Pucci. Przy konkurentkach z branży nieco blado wypada Macademian Girl, która sprzedaje własny portret (propozycja dla najwierniejszych fanów?).

Na dobry pomysł wpadł za to projektant Tomasz Olejniczak (TOMAOTOMO), który chce, żeby zwyciężczyni aukcji wcieliła się w rolę modelki i otworzyła jego najbliższy pokaz.

W czyjej aukcji najchętniej byście licytowali?

Sprawdź, co wystawiły na aukcjach WOŚP postacie polskiego świata mody i ile to aktualnie kosztuje - ZDJĘCIA

 
Więcej o: