Róż najważniejszym kolorem sezonu! Zdominował Złote Globy, ale mamy jeszcze jeden powód, by go polubić

Landrynkowy róż zapowiada się na hit wiosny 2017. Wybiegi podbił już w zeszłym roku, teraz szturmem zdobywa czerwony dywan i sieciówki. Zobaczcie wszystkie gwiazdy, które na Złote Globy przyszły w różu.

Zapomnijcie o niezbyt pięknym kolorze roku 2017 według Pantone... Wygląda na to, że liczyć się będzie tylko róż. Już dawno nie widzieliśmy takiego zalania czerwonego dywanu kontrastowym słodkim różem - nawet jeśli wziąć pod uwagę wysiłki Rihanny i domu mody Gucci w promocji tej barwy. Na Złotych Globach róż pysznił się wszędzie - w odcieniu waty cukrowej, w kaskadzie cekinów, w dziewczęcych koronkach.

Zobacz także: Jak nosić 5 kluczowych trendów tej zimy? Oswajamy róż i inne tendencje

Przypadek? Nie sądzę. Projektanci zdążyli przyzwyczaić nas już do różu - Gucci lansuje go od kilku sezonów, później do fanklubu dołączyły np. Chanel, Dolce & Gabbana, Lacoste. Zimą róż zaczął pojawiać się także w ofercie sieciówek, a w najnowszym numerze gazetki promocyjnej H&M czytamy, że w 2017 r. absolutnym obowiązkiem kobiety jest posiadanie plisowanej różowej spódniczki.

Róż - trend na wiosnę 2017Róż - trend na wiosnę 2017 mat. prasowe H&M

Jeszcze nie przekonaliśmy was do różu? Może zadziała argument, który przekonał Kendall Jenner do przemalowania jadalni na ten kolor...

Różowy wpływa na nasz organizm dobroczynnie - uspakaja i... hamuje apetyt. Zobaczcie różowe zdjęcia ze Złotych Globów, może przejdzie wam ochota na niezdrową przekąskę.

Gwiazdy kochają róż - ZDJĘCIA ze Złotych Globów 2017

Więcej o: