FKA Twigs nagrała teledysk dla Nike. Tak dziwacznej reklamy jeszcze nie widzieliście

Wierzysz, że możesz więcej? Jeśli tak, ta oryginalna kampania Nike stworzona przez brytyjską piosenkarkę na pewno ci się spodoba.

Dla wielu z nas ćwiczenia fizyczne to tylko i wyłącznie sposób na poprawę naszego wyglądu. Według FKA Twigs, która jest dyrektor kreatywną najnowszej kampanii Nike - Spring Zonal Strength Tights, chce zmienić nasze podejście do sportu. W promującym ja wywiadzie powiedziała:

„Do you believe in more?” to pytanie, które każdy może sobie zadać. Czy wierzysz, że za sześć miesięcy będziesz biegał szybciej lub skakał wyżej? Czy wierzysz, że będziesz mógł ćwiczyć dłużej? Czy wierzysz, że możesz osiągnąć swoją najlepszą formę? Czy wierzysz, że możesz wykorzystać swoją pewność siebie, by uzyskać awans w pracy albo skończyć projekt? To odnosi się do wszystkiego, czego chcesz.

FKA Twigs stworzyła z tej okazji specjalną piosenkę oraz bardzo oryginalny teledysk. Wideo powinno spodobać się wszystkim fanom artystki, ponieważ mimo że zrealizowane dla dużej, mainstreamowej marki, zostało utrzymane w typowym stylu piosenkarki. Oprócz teledysku, częścią kampanii są także zdjęcia występujących w nim tancerzy, tancerek oraz samej piosenkarki.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KAMPANII FKA TWIGS DLA NIKE >>>

Co sądzicie o kampanii FKA Twigs? Pasuje do marki Nike czy jest zbyt oryginalna?

Więcej o: