Jude Law w kampanii Prady. Zobacz artystyczne zdjęcia przystojnego "Młodego papieża"

Jude Law, który zyskał nowe grono fanów dzięki głównej roli w świetnym serialu HBO 'Młody papież', przeżywa prawdziwy renesans kariery. Właśnie został nową twarzą Prady.

Jude Law niedawno skończył 44 lata, a jego kariera już dawno nie miała się tak dobrze, jak teraz. Aktor zbiera same pochlebne recenzje po roli Piusa XIII w nietypowym serialu Paolo Sorrentino "Młody papież". Law został pierwszym filmowym papieżem o niezaprzeczalnej urodzie i prawdziwie makiawelicznej naturze. Do szumu wokół jego nowej roli przyczynił się też fakt, że w Stanach serial jest emitowany z opóźnieniem, a niecierpliwi fani zawczasu zaczęli żartować o nim na Twitterze i tworzyć memy z jego kadrów.

Aktor już zbiera owoce ostatniego sukcesu - najnowszy to lukratywny kontrakt reklamowy z Pradą. Jude'a Law oglądamy na artystycznych zdjęciach Willy'ego Vanderperre, wykonanych na dzikiej plaży. Dla Law nie jest to pierwsza przygoda ze światem mody - w 2013 r. wygasł jego kilkuletni kontrakt na reklamy zapachów Christian Dior. W modelingu pracuje też dwoje najstarszych dzieci aktora - 20-letni Rafferty i 16-letnia Iris.

Zobaczcie, jak gwiazda Hollywood przemyka się pomiędzy wydmami w idealnie skrojonych garniturach od Prady - ZDJĘCIA

Więcej o: