Tak wyglądają dżinsy Levi's 501 po zmianach. Zgrabne?

Chicha wojna między dżinsami obcisłymi i tymi o luźniejszym kroju trwa. Tym razem punkt zdobywają rurki, bo Levi's wprowadza nową, bardziej obcisłą wersję 501.

Model Levi's 501 Skinny dopiero debiutuje na rynku, a już Instagram zasiliła potężna porcja ujęć pup w nowych dżinsach. Wyglądają bardzo zgrabnie, ale należy pamiętać, że na razie fotografują się w nich głównie modelki i zadbane blogerki. W porównaniu z klasycznymi 501, nowy fason ma wyraźnie zwężone nogawki, zachowując przy tym styl vintage.

Lubisz być na bieżąco? Polub nas na Facebooku

Byliśmy bardzo uważni, wprowadzając zmiany w modelu 501, robiliśmy to ogromnym szacunkiem. Ludzie od zawsze dopasowywali i personalizowali swoje ulubione, stare 501® zwężając je i zmieniając w zależności od potrzeb. My, obserwując te trendy, postanowiliśmy dać im nowe 501 Skinny, inspirowane stylem vintage. – wyjaśnia Jonathan Cheung, Head of Design Levi’s.

Na podobnym pomyśle oparte były "Wedgie", model Levisów, zaprojektowany tak, by podnosić i podkreślać wydatną pupę. Charakterystyczne, że w takich modelach od wygody ważniejszy jest atrakcyjny wygląd - nierozciągliwy pas ma ściskać i uwydatniać talię. 501 Skinny dostępne są w dwóch wersjach: z małą ilością streczu i zupełnie go pozbawione. W przeciwieństwie do Wegie, nowy fason występuje w wersji dla dziewczyn i dla chłopaków. Ta pierwsza ma lekko podwyższony stan.

Oczywiście standardowe Levi's 501 nie znikają z półek sklepów, muszą tylko liczyć się z konkurencją bardziej nowoczesnego modelu. Myślicie, że nowe Skinny zagrożą pozycji klasycznego fasonu?

Sprawdź, jak leżą nowe Levi's 501 - ZDJĘCIA

"Dress for Less": Nosicie ten modny rodzaj dżinsów?

 

Więcej o: