49-letnia Pamela Anderson jako rozczochrana dzikuska. Te dziwaczne zdjęcia to nowa kampania Vivienne Westwood

Vivienne Westwood i jej młody mąż promują nową kolekcję w niecodzienny sposób. Gwiazdą kampanii została Pamela Anderson.

Wielka ekscentryczka brytyjskiej mody i Pamela Anderson znów współpracują. Po raz pierwszy od lat gwiazda "Słonecznego Patrolu" wystąpiła w reklamach legendy punkowej mody. Pamela pozowała w reklamach Westwood w 2009 i 2010 r., wtedy jeszcze, odcinając kupony od wizerunku seksbomby lat 90., z piersią na wierzchu i ciemną konturówką.

Pamela Anderson i Vivienne Westwood w starych kampaniach projektantkiPamela Anderson i Vivienne Westwood w starych kampaniach projektantki Jurgen Teller / mat. prasowe Vivienne Westwood

Nowa kampania z udziałem Pameli jest zupełnie inna. Zdjęcia Jurgena Tellera są naprawdę zaskakujące: 49-letnia Anderson stoi na wadze medycznej uwikłana w chochoł albo biega po bezdrożach w kostiumie kąpielowym, z rozczochraną fryzurą i kamieniem w dłoni gotowej do ataku. Na zdjęciach można dostrzec także samą Westwood i jej męża, o ćwierć wieku młodszego Andreasa Kronthalera.

Andreas Kronthaler i Vivienne Westwood po wspólnym pokazieAndreas Kronthaler i Vivienne Westwood po wspólnym pokazie / EAST NEWS

Kronthaler, zanim został mężem Westwood, był jej studentem w wiedeńskiej Akademii Sztuk Pięknych. Spędzili razem ponad 20 lat, jako para w życiu i współpracownicy w atelier. Westwood, która w zeszłym roku skończyła 75 lat, jest już chyba gotowa odejść na emeryturę, bo oddała kreatywne przywództwo w ręce ukochanego, przemianowując markę na "Andreas Kronthaler for Vivienne Westwood".

Pamela Anderson i duet projektantów w kampanii Andreas Kronthaler for Vivienne Westwood - ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o: