Bizuu x Barbie: Dużo różu, wzorów i modelki wyglądające jak lalki. Zobacz zdjęcia z pokazu

Naszywki, paski i przede wszystkim dużo różu. Tak prezentuje się nowa kapsułowa kolekcja Bizuu x Barbie.

31. stycznia odbył się pokaz kolekcji wiosna-lato 2017 marki Bizuu. Poza podstawową linią sezonową, Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak zaprezentowały najnowszą kolekcję kapsułową Barbie.

Na pokazie zaprezentowano kilkanaście sylwetek, w które mniej lub bardziej dyskretnie wkomponowano logo słynnej lalki. Z Barbie kojarzą się także kroje i kolory sukienek, bluzek i sweterków. Znajdziemy tutaj dużo różu, pasków i szalonych nadruków. Poza tym, w kolekcji jest także sporo ciągle modnych naszywek.

W tej części pokazu, interesujący był także wizaż, który łączył w sobie kilka ciekawych faktur. Neonowa matowa szminka została połączona z rozświetloną cerą i pokrytymi błyszczykiem powiekami. Do tego, zgodnie z trendami, włosy zostały gładko zaczesane do tyłu i pokryte płatkami złota.

Inspiracje lalką Barbie były widoczne nie tylko na strojach. Cała choreografia pokazu miała nam o niej przypominać. Modelki zostały  "wpuszczone" na wybieg, dzięki czemu same wyglądały jak plastikowe lalki.

Kolekcja główna z kolei pełna była romantycznych falban, materiałów boucle i tkanych w etniczne wzory oraz najmodniejszego, pastelowego różu.

Bizuu wiosna-lato 2017 - finał pokazu

W galerii zobaczycie zdjęcia z pokazu Bizuu x Barbie >>>

Co sądzicie o nowej kapsułowej kolekcji Bizuu? Ubrałybyście się jak Barbie?

Więcej o: