Kampania tej polskiej marki to kosmos! Ubrania i widoki jak z "Gwiezdnych wojen" [ZDJĘCIA]

Planeta Hoth z "Gwiezdnych wojen"? Nie, to Śnieżka. Kampania polskiej marki Pajak Sport zachwyci nie tylko miłośników kosmicznej sagi.

Pewnie sami przyznacie, że nieczęsto zdarzają się zdjęcia kurtek puchowych, którymi zachwyca się pół internetu. Komuś się to właśnie udało. Sportowe ubrania, które powstały w ramach współpracy biura projektowego Lange&Lange z marką Pajak Sport,  Jana Kriwola wyglądają - dosłownie - jak nie z tej ziemi.

Minimalistyczna sesja przywodzi na myśl krajobrazy z lodowej planety Hoth z "Gwiezdnych wojen". Ciężko uwierzyć, że nie jest to filmowa scenografia, a... szczyt Śnieżki. Poza samymi widokami klimat tworzy modernistyczna stacja meteorologiczna, która równie dobrze mogłaby być schronieniem rebeliantów.

Chociaż zdjęcia są fantastyczne, nie można zapomnieć o samej kolekcji Capsule, zaprojektowanej przez braci Lange, która inspirowana jest strojami pilotów ponaddźwiękowych z czasów zimnej wojny. Poza ciekawymi krojami - kurtki, spodnie czy rękawiczki są także niesamowicie funkcjonalne. Zupełnie nie kojarzą się z nudną odzieżą z puchu, w której bardziej niż jak kosmonauta wygląda się jak ludzik Michelin.

Kolekcję Capsule kupimy na stronie Pajaksport.pl i wybranych sklepach stacjonarnych. Ceny wahają się od 279 złotych za rękawice do 999 złotych za kurtkę.

Więcej o: