Najpierw odebrali Oscary, dziś pozują dla Calvina Kleina. Gwiazdy "Moonlight" w przepięknej sesji [ZDJĘCIA]

Marka Calvin Klein znana jest ze swoich odważnych, półnagich kampanii reklamowych, którymi promuje swoją bieliznę. Najnowsza sesja jest jednak wyjątkowa...

To był bardzo dobry początek tygodnia dla twórców i obsady "Moonlight". Nie dość, że film otrzymał najważniejszą statuetkę (mimo całego zamieszania...), nagrodę za najlepszą rolę drugoplanową zdobył także Mahershala Ali, odtwórca roli Juana.

To historyczny moment: nie dość, że to pierwszy nagrodzony "głównym" Oscarem film w historii, w którym wystąpili tylko Afroamerykanie, to także pierwszy taki obraz poświęcony tematyce LGBTQ. 

Po sukcesach w branży filmowej męska część obsady została zauważona przez świat mody. Mahershala Ali, Ashton Sanders i Trevante Rhodes wystąpili w odważnej kampanii Calvina Kleina. Aktorzy zostali sfotografowani w bieliźnie marki, a efekty sesji są takie, że naprawdę trudno odwrócić od nich wzrok.

Oprócz dorosłych aktorów do kampanii zaproszono także młodziutkiego Aleksa Hibberta, który wcielił się w rolę Chirona w pierwszej części filmu. Obsada nie musiała się także martwić kreacjami na oscarową galę. Wszyscy zostali ubrani przez Calvina Kleina.

Zdjęcia z kampanii znajdziecie TUTAJ. Ostrzegamy, robi się gorąco >>

Zobacz także: Nowości od marki Calvin Klein sklepu modivo.pl!

Klasyka w codziennym wydaniu. Jak odtworzyć stylizację Iriny Shayk za mniej niż 500 złotych? [DRESS FOR LESS]

Więcej o: